Wpis z mikrobloga

@kilo-bravo: No właśnie niekoniecznie Rzeszów bo i tak w planach mam wyprowadzkę właśnie w okolice Górna.
W Sarzynie kiedyś nawet byłem na rozmowie ale nawet nie oddzwonili, potem jak ja dzwoniłem to udawali że jednak im odmówiłem oferty, ogólnie mętna sprawa.
@Voltaire: Hmm dziwne. Ogólnie dyrektorem EG był gość po wylewach, więc możliwe xD Już go tam chyba nie ma. Okolice Górna to bardziej jednak elektryk na jakimś zakładzie :/ Chyba że RE Leżajsk ( ͡° ͜ʖ ͡°) El-Mar to nie wiem czy chciałbyś, bo to dość specyficzne warunki...
@kilo-bravo: Trzeba mieć od czego zacząć a w zasadzie to budżet początkowy jest równy zero. Z racji, że często muszę być u rodziców (ojciec walczy z rakiem + jakaś gpospodarka) to dobrze mieć robotę pn-pt by cokolwiek zaplanować.
@Voltaire: Rozumiem... No to fakt najlepiej etat. Może nie zarobisz dużo np w RE, ale na pewno masz od 15 wolne i spokój na głowie. Na pewno też dużo można złapać znajomości. Chyba że niekoniecznie elektryk, tylko ogólnie praca na jakimś zakładzie w Sokołowie czy Sarzynie. Nie wiem, jak miałem parę lat temu dość kryzysową sytuację to robiłem zlecenia typu z fixly, no ale to w Rzeszowie głównie. Jak mogę jakoś