Wpis z mikrobloga

Drogie telefony mają piękne plecki ze szkła, cieniutkie ramki, itp. Wszystko po to by telefon pięknie wyglądał w pierwszych sekundach po wyciągnięciu z pudełka bo i tak potem ląduje w brzydkim etui chroniącym tę piękną i drogą zawartość. Praktycznie 100% posiadaczy iPhonów pro, czy Samsungów S ładuje je w różnego rodzaju covery bo telefony te bez dodatkowej ochrony są niepraktyczne i bardzo narażone na uszkodzenia. Jaki zatem jest sens produkcji tych telefonów w takiej formie? Może lepiej robić je brzydsze z zewnątrz ale za to solidniejsze i tańsze tak jak ma to miejsce w przypadku tańszych modeli. Tak, by nie trzeba było ich wsadzać w te futerały

#telefony #smartphony #technologia #iphone #samsung #design
  • 12
@wargi-sromowe-mniejsze: no a teraz wyobraz sobie, super hiper extra fancy konferencje prasowa z prezentacji nowych modeli, ogladana przez miliony, przygotowywana miesiacami, wszsytko przecwiczone i zaplanowane co do sekundy. Od tej konferencji zaleza slupki sprzedazowe, ceny akcji i w sumie tez twoja posada w tej firmie.
Gasna swiatla, unosci sie kurtyna i wchodzisz na srodek ty caly na bialo z czym takim w rece.

No #!$%@? (°°
PurpleHaze - @wargi-sromowe-mniejsze: no a teraz wyobraz sobie, super hiper extra fan...

źródło: image_2024-02-08_085814949

Pobierz
@PurpleHaze: Bardzo dużo zależy od pracy jaką człowiek ma. Jak jeszcze pracowałem pół na pół komp/fizycznie, to chodziłem ze zbitymi szybkami. Jak się przesiadłem całkiem na komputer, to zrezygnowałem z etui. Przynajmniej do czasu zakupu S21 Ultra, który obsługuje rysik, ale nie ma na niego slotu, więc kupiłem oryginalne etui z rysikiem, przy czym na ekran nic nie naklejałem i cały czas wygląda jak nowy. Jak w styczniu wyszedłem na rower
@duzeelobenc: ja mam 14 pro ale nosze w etui bo lubię jednak zadbać o sprzęt, choć też będę zmieniał na 16 pro jak wyjdzie. Wcześniej miałem drogie androidy i wtedy miałem podejście bardziej jak ty, nosiłem je bez niczego - kto bogatemu zabroni. Z wiekiem człowiek dziadzieje i robi się jakiś taki skąpy czy też oszczędny. 42 lata na karku i szkoda mi #!$%@?ć telefon za 6.5k mimo, że ubezpieczony jak