Wpis z mikrobloga

Nie mam siły do tych chłopecków, non stop #!$%@? chowają te lajty. #!$%@?ą w nocy czy nad ranem farmazonów, a potem jeden z drugim nie wie o co chodzi, co Ci ludzie się czepiają.

Szkolnej nie oglądam już kupę czasu, na vikop nawet nie wchodzę, trwa remisja. Brakuje gniota nad michą z nieprzewidywalnym scenariuszem wydarzeń i to tyle.

I to chciałem na ten temat powiedzieć.

#kononowicz
  • 9
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: dobrze powiedziales, o kotek. Kto normalny ma czas sledzic krupski lajt 2-4h chlopecka, zeby pozniej na 2h przejsc do kumucha... naodwalaja tam jakis fikolkow logicznych ze pozniej dymy trwaja przez tydzien a czlowiek ma fomo bo nie wiadomo o co chodzi. Ciezko byc widzem staletit. Blizn universe, gdzie jestes jak trzeba przywrocic swieze lajty?
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Trzeba archiwizować automatycznie te lajty a potem masochisci mogą wycinać najlepsze momenty bo szkoda życia na 4 h lajt Suma gdzie pozdrawia Małpkę DD a tylko przez 15 minut #!$%@? na brata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PZt37 youtube przetwarza taki 2h lajt krótko, ale taki dłuższy potrzeba z 30 minut jak nie lepiej inaczej nie pobierzesz całego. Problem polega na tym, że oni potrafią to kasować od razu po transmisji. Tutaj tylko nagrywanie ekranu ma sens, ale kto to miałby robić. No nic, trochę lajtów wróciło na blizyn universe i chwała mu za to.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Były takie archiwa streamów Danielmagicala które automatycznie robiły zapisy poza yt, może da się coś takiego zrobić (chociaż pewnie chłopcek będzie to zgłaszał żeby nie było zapisów jego przejazdów na czerwonym xD)
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: no ja tez nigdy nie mialem tak zeby siedziec i ogladac, szkoda zycia. Zawsze #!$%@? na predkosci x2 w tle do robienia czegos. Mam juz taki backlog ze zatrzymalem sie na wydarzeniach z polowy stycznia, to chlopecek wzial i poukrywal wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz