Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)! Planuje zrobić odcinek o naszym serwisie, gdzie poruszyłbym wszelakie wątki kryminalne. Z głowy przypominają mi się takie sprawy, jak pewien mireczek, który zamordował własną dziewczynę, oraz o ile mnie pamięć nie myli - chyba kiedyś ktoś tutaj pisał o swoich zamiarach morderstwa? Więc stąd prośba do was - czy możecie się podzielić waszymi „wykopami” na te lub podobne tematy? Może jakieś fakty o których już nie pamiętam? Byłbym bardzo wdzięczny za waszą pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #kryminalne #policja #youtube #kiciochpyta #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@Kryminopedia_YT: Jeden mirek (nick miał chyba praworownosci czy jakoś tak) chodził za dziewczynami, nagrywał je i wrzucał na yt a na wykopie pisał o gwałtach i tego typu rzeczach. Sprawa zrobiła się głośna na wykopie i doczekał się własnej afery.
  • Odpowiedz
@Kryminopedia_YT: @thorgoth faktycznie byl typ ktory zabil rodzicow (nie porąbał ich siekierą) i się tu udzielał, ale nie podam ci jego nicku ani jego imienia, bo masz za maly staz na tym portalu.
90 akcji? uzywanie okreslenia "naszym serwisie"?? Co to ma byc??! xdddd
  • Odpowiedz
@Chlodzielec:
dobra, przypomniałem sobie
(...)
ten typek zabił swoich starych, nawet po fakcie pisał że jest całkiem normalny i żeby go wypuścić. Z tą siekierą musiało mi się z kimś innym pomieszać
  • Odpowiedz
@SzycheU: Możesz podesłać coś więcej w wiadomości?

@Chlodzielec: Na bazowym (głównym) koncie jestem tutaj 7 lat, ale nie mam w pamięci wszystkich sytuacji zaistniałych na serwisie w głowie. Gdybyś prześledził mój profil to zauważyłbyś pierwsze posty.

@thorgoth: Jak możesz to odezwij się w wiadomości prywatnej z tym tematem.
  • Odpowiedz