Wpis z mikrobloga

Cześć, ostatnio przesiadłem się z Samsunga A52s na Samsunga A54, przy okazji testując też chwilę Samsunga S22.
Zarówno S22, jak i A54 posiadają problem z "superszybkim ładowaniem", gdy w A52s podpinałem swoją ładowarkę 25W (oryginalna samsung) to zawsze wyskakiwało superszybkie ładowanie, pasek zamiast na zielono świecił się na turkusowy i ogólnie ładowanie przebiegało bezproblemowo.
W S22 i A54 gdy podepnę tą samą ładowarkę to wyskakuje "szybkie ładowanie" i po chwili ładowania, zaczyna przerywać i co chwila wyskakuje ikonka jakby dopiero był podpięty, i taka sytuacja co kilka sekund. O co może chodzić? W S22 miałem podejrzenia że jest po prostu uszkodzony port ładowania, ale w fabrycznie nowym A54 jest ten sam problem.
#samsung #ladowarka
  • 2
  • 1
@DarkZizi: temat ogarnięty, okazało się że super fast charger Samsunga o oznaczeniu "EP-TA800" który miałem w domu, okazał się być podróbką.
Ogarnąłem to czytając post sprzed kilku lat użytkownika @hieronimgieroslawski i miałem dokładnie taką samą ładowarkę jak on, czyli nie był czytelny kod QR, i "manufacture date" jest w złym miejscu w porównaniu do oryginalnej.
Ciekawe tylko że mój stary A52s nie miał żadnego problemu z tą ładowarką i podpięta do