Wpis z mikrobloga

@Ten_tego jakim dowodzie jak to są gdybania o przyszłości? Tutaj nie ma dowodów bo się jeszcze nie wydarzyło
Ale rozumiem że stawiasz na ten moment że Tusk wygra wybory prezydenckie, zobaczymy. Byłoby to kolejne upokorzenie Trzaskowskiego i młodsi działacze loga tego nie znieść
@kazal: To nie jest rozliczanie, bo nikt nie zostanie ukarany, to po prostu szopka, igrzyska dla motlochu. Mamy wiele ważniejszych spraw do zrobienia. Wystarczyło pokazać wyższą klasę polityczną i lepsze zarządzanie państwem to poprzedni rząd poszedłby w zapomnienie totalne. Ludzie by się śmieli że PIS to był jakiś cyrk, jak można było na nich głosować. Niestety odczucia są zgoła inne. Baranki powoli zaczynają sobie uświadamiać że skakały jeden za drugim w
@niochland: chłopie przy obecnym bezprawiu to każdego mogą zamknąć, Tusk da rozkaz, policja zrobi swoje i elo. 1.5 zł mogę przelać. Moim zdaniem nic poważnego nie bedzie, może jakaś aferka typu zamknął typa i zaraz po cichu wyjdzie. Żeby motłoch miał uciechę.
chłopie przy obecnym bezprawiu to każdego mogą zamknąć, Tusk da rozkaz, policja zrobi swoje i elo. 1.5 zł mogę przelać. Moim zdaniem nic poważnego nie bedzie, może jakaś aferka typu zamknął typa i zaraz po cichu wyjdzie. Żeby motłoch miał uciechę.


@RobertinoIncelino: To w końcu zamkną czy nie zamkną?
Mam wrażenie, żę od nieruchania to ci tam już trochę na głowę siada kolego. Weź lepiej sobie zostaw te pieniądze i idź
@Ten_tego:
Śmieszne są te komentarze. Przecież widać, że żadna z osób, które to piszą, nigdy nie obejrzała żadnego odcinka od A do Z.
Pewne było, że ludzie sponsorowani przez rząd będą robić wszystko, aby zniechęcić do oglądania niezależnych mediów.

Czy oglądałeś może analizę wypowiedzi Andrzeja Dudy? Pewnie przeoczyłeś w swoim wyimaginowanym świecie.
@podbrodek PiS rozkradał Polske, nepotyzm w kazdym urzedzie i kazdej spolce i chcieli nam wprowadzic Węgry 2.0 tak domagam sie rozliczenia, chce zemsty za szkode na rzecz Polski i Polaków.
Wierchuszka PiSu powinna gnić w wiezieniu, a sam PiS zniknąć.