Wpis z mikrobloga

NR 169 #serialseries
LISTA SERIALI

Paradise PD

Twórcy: Roger Black, Waco O'Guin
IMDb: 6.8/10
https://www.imdb.com/title/tt8235236/
https://upflix.pl/serial/zobacz/paradise-pd-2018
Gatunek: animacja, komedia

Serial animowany o posterunku nieudolnych policjantów.

Czy polecam? Nie. Ci sami twórcy i całkowicie odtwórczy serial - zmienili scenerię i dalej od nowa. Poziom humoru jeszcze gorszy. Musiały mi się jakieś wyjątkowo obrzydliwe odcinki trafić.

P.S. Ja wiem co sobie myślicie, niby takie fajne porównanie w tym tygodniu serial vs serial a tymczasem tu sporo gówna płynie :) No cóż, zrzut szamba też musi czasem nastąpić. Jaką parę obstawiacie jutro? Zostały mi cztery.
WLADCA_MALP - NR 169 #serialseries 
LISTA SERIALI

Paradise PD

Twórcy: Roger Black, ...

źródło: paradisePD

Pobierz

Serial,

  • fajny, polecam 37.9% (11)
  • chyba zobaczę 0% (0)
  • przeciętny średniak 24.1% (7)
  • daruję sobie 17.2% (5)
  • straszne gufno 20.7% (6)

Oddanych głosów: 29

  • 6
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP jak dla mnie bardzo dobre i bardzo polecam :). Co najwyżej pierwszy sezon nie jest idealny, ale widać, że twórcy wyrabiali się z odcinka na odcinek i już ostatnie epizody pierwszego sezonu są całkiem dobre, a drugi i trzeci sezon to poezja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Weź może całe obejrzyj i wtedy oceniaj, a nie jakieś odcinki i już kurna krytyk od siedmiu boleści xDD Sceneria podobna niby do czego? Bo nie napisałeś. Przypuszczam, że do Brickleberry - widziałam i to, owszem są podobieństwa postaci, ale jednak fabuła jest zdecydowanie inna, w Brickleberry nie ma piosenek lub nie kojarzę, tutaj jednak wchodzi ta parodia Disneya.
To brzmi jak recenzja od kogoś, kto się podjarał Brickleberry, obejrzał
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP

Jaką parę obstawiacie jutro? Zostały mi cztery.


Stary i nowy MacGyver? Był chyba tez jakis nowy Sloneczny Patrol i jakis reboot Vipera. 90210 chyba tez bylo ale chyba wrzucałeś. No chyba ze chcesz sie bawic w te wszystkie oryginalne i polskie wersje Ojca Mateusza, Miodowych Lat i Komisarzów Rexów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz