Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem. Czemu jak tworze maskę i wyświetlam sobie dzięki skrótowi "Q" jej widoczność to gdy nadaje potem jakikolwiek efekt na obrazek to ten efekt nie zostaje zastosowany? Jak zaznaczam maską fragment zdjecia i daje jego rozmycie gausowskie to rozmywa mi się... sama maska! Jej czaerwony obszar zaznaczenia się rozmywa, obrazek w ogóle nie jest ruchomy. Co za bezsens. O co tu chodzi i jak to zrobić? Te maski są jakieś #!$%@? w tym Photoshopie. Wolę sobie zduplikować warstwe, zrobić na niej to co mam zrobić i potem usunąć niepotrzebne fragmenty
#pytanie #grafika #photoshop
Bunch - Nie rozumiem. Czemu jak tworze maskę i wyświetlam sobie dzięki skrótowi "Q" j...

źródło: Screenshot_1296

Pobierz
  • 9
@RozowaZielonka: ALe jaką maskę ja zaznaczam? WCISKAM KLAWISZ G i pokazuje mi się maska, na czerwono jej odwrotność. Zastosuwuje więc efekt a efekt nie wpływa na grafikę tylko na... samą maskę. Co za bzdura.
@RozowaZielonka: Durna lasko, zrobiłem kilkanaście mockupów, które sprzedaje jako autor na popularnych serwisach do tego przeznaczonych typu Envato, Graphics River, Creative Market. Ty pewnie nawet nie wiesz co to Mockupy a będziesz się silić na mądrzenie się. Spadaj z takim #!$%@? nastawieniem i naucz się czytać