Wpis z mikrobloga

#orange

Mam ofertę free na kartę pakiet za 365 zł
Dzisiaj dostałem dwa SMS od Orange, że włączyli mi 5g pass - który wyłączyłem kilka dni temu bo 5g jest bez sensu na częstotliwości z lte, oraz dostałem 1 TB za przedłużenie ważności konta.

Tylko nic nie zmieniałem, nic nie wysyłałem itp

Miał ktoś tak?
  • 5
@archi3: Skąd info o tym 5G pass? Siedzę na tym starym kumulowanym no limit za 25 zł (bez MMS), korzystałem wcześniej z 5G pass, ale teraz nic nie włączali.
@Lucar gadałem na czacie orangeowym i podobno włączają każdemu kto ma nowy pakiet tj ten z mmsami nie ważne czy w formie miesięcznej czy rocznej. Ps jeśli chcesz kumulacji i mms to możesz to mieć w taryfie rocznej za 365zl. Zostało mi jakieś 8TB a kolejne przedłużenie za niecały miesiąc.
@archi3: A okej, myślałem że po prostu włączają we wszystkich pakietach, a na stronie widzę, że dorzucili 5G dla pakietu na 93 i 365 dni w standardzie.
Ostatni MMS wysłałem z 10 lat temu więc zostanę na NL za 25 zł ;) Tu też mam kumulację i ponad 1TB neta już.
5G pass testowałem i średnio były wyniki około 200 Mbps, gdzie na LTE+ to 150-170 Mbps, tak że zupełnie nie
@Lucar chyba mieli jakąś dziwną awarię w Orange bo wlasnie się z tego dodatkowego 1TB wycofali i tak zostało jakieś 7000GB na następny rok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)