Wpis z mikrobloga

Jednym plusem syfu z pigułką dzień po jest chwila szczerości normików w kwestii normalnego wieku inicjacji seksualnej. Normalnie na wykołpie leje się blue- i redpillowy ściek- albo mydlą oczy, że to nie ma znaczenia, albo cope'ią, że peak SMV to jest 35 lat. A teraz przez chwilę możemy zobaczyć co naprawdę o tym myślą- jakiekolwiek wspomnienie o pigułkach na tagach politycznych wywołuję lawinę postów o seksie w wieku 15 lat albo i mniej. Smutna prawda jest taka, że stary mem z 30-letnim czarodziejem jest całkowicie prawdziwy- 20-22 lata to ostatni dzwonek, bo potem do obecnych już mankamentów dochodzi jeszcze brak społecznego dowodu atrakcyjności. A po 25 roku życia podaż normalnych kobiet spada do niemal do zera co tylko nakręca konkurencję.


#przegryw #blackpill
CowiekDebil - Jednym plusem syfu z pigułką dzień po jest chwila szczerości normików w...

źródło: post-958785-1516978268

Pobierz
  • 10
z przystojnymi rowiesnikami


@ren-downhill: z mojego doświadczenia to raczej z 2-3 lata starszymi. Dla 16 latek, 18 latek z gruzem albo pożyczonym samochodem był partią.

Zresztą jak się do mnie koleżanka dobierała w wieku 18 lat to spanikowałem się wykręciłem xD
@CowiekDebil: ten peak w wieku 35 lat to jest jakiś żart, nie wiem jak ktokolwiek może to wziąć na poważnie
Chyba tylko ludzie, którzy żyją w jakimś bunkrze i nie mają dostępu do kontaktu z realnymi ludźmi są w stanie uwierzyć, że przeciętne młode dziewczyny najbardziej wzdychają do 35 latków, którzy nie są aktorami, muzykami ani innymi celebrytami i że ten sam chłop dla 20 latki jest bardziej atrakcyjny w wieku
@CowiekDebil: pomijając wszelkie kwestie atrakcyjności to same środowisko podrywania dziewczyn, gdy wszyscy są pijani na młodzieżowych imprezach, a późniejsze kombinowanie w wieku 35 lat, gdy normą jest mniej hulaszcze życie i trzeba ze znajomymi zaglądać w kalendarz i przeprowadzać narady kiedy komu pasuje wyjście z domu to jest zupełnie inny poziom trudności dla przeciętnego chłopa, podobnie jak z nawiązywaniem przyjaźni