Wpis z mikrobloga

Uważajcie na MBank.
Dzisiaj chciałem przelać większa kwotę z konta na konto. Zrobiłem przelew, po czym od razu przelew został zablokowany z przyczyn bezpieczeństwa.
Dzwonie na mLinie to proszą o teleKod. Ja pierdziele tele kodu nie korzystałem chyba z 10 lat. No dobra ustanowiłem. Potem o podanie wszystkich danych. Ogólnie się skończyło. Chyba muszę iść osobiście do Banku.
W mbanku mam konto od samego początku. Jednak teraz jakie cyrki są robione, to odechciewa się pracować. Bo i po co jak zaraz ci Pieniądze zablokują.
Tym bardziej że podnieśli ostatnio skokowo prowizje.
Kategorycznie odradzam ten bank.
bartekn80 - Uważajcie na MBank. 
Dzisiaj chciałem przelać większa kwotę z konta na ko...

źródło: Mbank-logo

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@bartekn80: Wielkie mi halo, że ktoś dba o to żebyś później nie robił afery na Wykopie że okradli w Mbanku, dla przykladu w PKO BP przy przelewie już na 50 k dzwonią i dopytują o szczegóły, nie rób gównoburzy.
  • Odpowiedz
@bartekn80: akurat te blokady to chyba skutek jakichś odgórnych przepisów. każdy bank prędzej czy później to wdroży, więc od tego nie uciekniemy.
ale to nie zmienia faktu, że z @mBank trzeba uciekać, choćby za sam fakt golenia przy wypłacie blikiem. niech #!$%@?ą. sam w tym tygodniu się biorę się za likwidację konta.
  • Odpowiedz
  • 1
@telemach20: To nie jest gówno, burza to jest alarm, że nie długo nie będziemy właścicielami własnych pieniędzy.
Jesteś mądry ja Ciebie to niedotyczy. Ja współczuje firmom, które prowadzą działalność gospodsarczą.
  • Odpowiedz
@bartekn80: nie przetłumaczysz, niektórym pasuje ubezwłasnowolnienie i liczenie na to, że wielki bank pozwoli łaskawie zrobić przelew. Zdurnieli do reszty, jakoś gdy ktoś przychodzi z lewym dowodem wziąć kredyt to podpisik i udzielone, żadnych kodów, półgodzinnej weryfikacji. Gdy wychodzi jakaś akcja z wałem na bankomacie to nigdy bank winny, wtedy do wypłaty pieniędzy nie trzeba 10 kodów i zabezpieczeń. Ale gdy człowiek chce/potrzebuje SWOJE pieniądze przelać TERAZ (a nie za godzinę
  • Odpowiedz
@bartekn80: Ostatnio przelewałem w Mbanku duży wkład własny na mieszkanie i nie miałem żadnych blokad. Pytałem się w banku to mówią, że trzeba odpowiednio opisać przelew, żebyś może na jakiś scam nie wpłacił.
  • Odpowiedz
@bartekn80: ostatnio jak transfer do Cinkciarza robiłem to później musiałem odpowiadać na 50 pytań aby mi możliwość dokonywania przelewów odblokowali ( _)
  • Odpowiedz
  • 0
@next4322: No właśnie miałem to samo. Tylko nie wiem, ale chyba ponownie muszę ponownie robić przelew. Niby mam odblokowane konto ale przelewu nie ma.
Do dupy takie konto.
  • Odpowiedz
  • 0
@tranzts: Ja chciałem zmienić po prostu bank na inny. Tak wiec, aby nabyć zaufania do nowego banku. Przelałem małą kwotę na drobne wydatki. Sprawdzić co i jak. Wyknąłem takie 2 przelewy. Następny przelew miałby tak naprawdę kończący posiadanie tam konta. No to dostałem blokadę ,że niby próba oszustwa.
Ja nie wiem ale jeśli chodzi o pieniądze, to człowiek powinien byś świadomy, co się robi i to moja sprawa gdzie przelewam i
  • Odpowiedz