Wpis z mikrobloga

@macan: przecież w wielu pracach możesz sobie słuchać czegoś w trakcie jej wykonywania, więc jak najbardziej targetem są pracujący. Mi się np. podoba styl prowadzenia Tedego, jeszcze jakby miał partnerkę na równym poziomie, to byłoby to naprawdę fajne, a tak to odpycha mnie od tego Goździalska. Na niczym się nie zna, nic nie wie i się #!$%@? w zdanie.
  • Odpowiedz
@macan: Ludzie pracują od 9:00, a program jest od 7:00. Jakaś część ludzi pracuje z biura, z domu i ma to odpalone w tle.
Nie wydaje mi się żeby dzieciaki były targetem takich programów XD Poranki KS cały czas się utrzymują, a przed rozłamem zawsze kilka tyś osób oglądało.
  • Odpowiedz
@Megasuper: przecież jeszcze w porankach Stanowski i Warga zawsze mieli największą oglądalność, więc co w tym dziwnego? 17k to i tak bardzo dobry wynik
  • Odpowiedz
@Megasuper wczoraj było tylu widzów bo był to pierwszy poranek w KZ i powrót duetu Stano/Warga także nie kumam czemu jesteś zdziwiony XD chyba nie ogarniasz że gdy stano występuje to z miejsca widownia jest X2 niż w przypadku innych
  • Odpowiedz
  • 1
@Megasuper jeszcze zadnego programu nie ogladalem dluzej niz 20 minut, bo nie ma czego tak na prawde. Za pol roku bedzie piekna katastrofa
  • Odpowiedz
@d37ght: ale tu przecież chodzi o to, ze tede odbiega inteligencja i obyciem od tej idiotki, taki był zamysł tego programu, ona jest ładna i przytakuje, często tak jest w takich programach.
  • Odpowiedz