Wpis z mikrobloga

Tobiasz Bocheński wygląda jak karykaturalny konserwatywny polityk z amerykańskiego serialu.

#polityka #warszawa #pis #wybory

Była to moja pierwsza myśl, gdy zobaczyłem jego zdjęcie, ale potem uświadomiłem sobie, że typ dosłownie wygląda jak Bill Dexhart z "Parks and Rec", który był konserwatywnym radnym w Pawnee znanym z bycia przestępcą seksualnym, który jakimś cudem nigdy nie tracił stołka.

I z tej okazji przypominam najlepszy cytat z Dexharta, gdy przepraszał swoją żoną za zdrady.

I apologize my wife. I wasnt just having sex. I was making love to a beautiful woman & her boyfriend & 3rd person whose name I never learned. it was wrong of me to say I was building houses for the underprivileged when I was having 4way sex in a cave in Brazil.

I tylko dodam, że pierwszym pomysłem Bocheńskiego dotyczącym jego potencjalnej kadencji w Warszawie jest stworzenie i wprowadzenie do miasta nowej wyjątkowej aplikacji, której w stolicy brakuje.

Aplikacja będzie miała dokładnie takie same funkcje, jak działająca od 2015 roku "Warszawa 19115".

Możliwe, że człowiek, który w Warszawie pracuje od 6 miesięcy nie ma najlepszej wiedzy o potrzebach miasta.
wants - Tobiasz Bocheński wygląda jak karykaturalny konserwatywny polityk z amerykańs...

źródło: twitter

Pobierz