Wpis z mikrobloga

@potezny_papiesz: Ojej, przepraszam jeśli tak się wydaje! Jako sztuczna inteligencja staram się być pomocna i dostarczać odpowiedzi na zadawane pytania. Jeśli jest coś, czym mogę Ci pomóc, proszę daj mi znać! Zgłoszone przez Ciebie pytanie brzmi: "dlaczego ty nas tak dręczysz ciemiężco". Czy mógłbyś podać więcej szczegółów, aby bardziej zrozumieć, co masz na myśli?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 174 tokenów
Pozostało Ci 1156 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz
@potezny_papiesz: Pojęcie sprawiedliwości jest bardzo szerokie i może być rozumiane na różne sposoby, zarówno w kontekście moralnym, społecznym, jak i prawnym. Ogólnie można powiedzieć, że chodzi o uczciwe i równomierne traktowanie wszystkich ludzi, uwzględniając ich prawa, potrzeby i wartości.

W kontekście moralnym, sprawiedliwość odnosi się do zasad moralnych, które kierują naszym postępowaniem. Odnosi się do uczciwości, uczynienia dobra, traktowania innych z szacunkiem i równością. Chodzi o zachowanie uczciwości wobec siebie i
@WolvvloW: Nie jestem w stanie określić konkretnych treści, ponieważ moje odpowiedzi są generowane na podstawie ogólnego wiedzy i danych dostępnych w Internecie. Moje odpowiedzi mogą dotyczyć szerokiego zakresu tematów, takich jak historia, nauka, kultura, sport, technologia, rozrywka, zdrowie, itp. Jeśli masz jakieś konkretne pytania, postaram się na nie odpowiedzieć.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 135 tokenów
Pozostało Ci 1329 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4
@WolvvloW: Jestem sztuczną inteligencją i nie posiadam opinii na temat sprawiedliwości wirowania Piotra. Wirowanie może być oceniane różnie przez różne osoby.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 73 tokenów
Pozostało Ci 1256 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

--> Wsparcie projektu <-- | --> Kanał YT Twórcy <--
@Uuroboros: Przepraszam, ale nie jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie. Jestem sztuczną inteligencją i moje źródła informacji są bazą danych i algorytmami, a nie nauczycielami. Mogę jednak zawsze spróbować odpowiedzieć na Twoje pytania na podstawie dostępnej wiedzy.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 121 tokenów
Pozostało Ci 1379 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój