Wpis z mikrobloga

Jak ludzie mogą się dziwić, że ktoś ma w dupie politykę xD #polityka #polska #zalesie

Dzisiaj rano zobaczyłem wiadomość, że NIK ocenił że ruch połączenia Lotosu z Orlenem był fatalny. Stwierdziłem, że raz nie będę ignorantem i zobaczę co i jak.

Jako pierwsze sprawdzam kto jest autorem raportu, NIK - brzmi rzetelnie, szybki research szefem jest pisowiec. Tu zaświeciła się lampka, pisowiec i krytykuje działanie Orlenu? Szybki research nr 2 to pisowiec antypisowiec, który głównie kontroluje czy PiS jest je**ny. Tu stwierdziłem, że no może być trochę nieobiektywny ten raport no ale dajmy szansę. Odpalam zaczynam przyglądać wykresy i trafiam na te cudo xDDD Raport wyłączam.

I jak ja mam zawierzyć komukolwiek, skoro najwyzsza izba kontroli jest nieobiektywna i nie umie poprawnie przeczytać mapy na poziomie 8 latka. W jednym z ważniejszych raportów odnośnie ostatnich lat jest coś takiego.

Dlaczego miałbym poświęcać swój czas na dociekanie kto ma rację w sporze politycznym, skoro merytoryka jest na widocznym poziomie. Wole ten czas poświęcić na naukę czegoś, i faktycznie poprawić stopę swojego życia, niż stawać po którejś ze stron chuliganki w tym freakfight'cie zwanym polityką.
Haczinson - Jak ludzie mogą się dziwić, że ktoś ma w dupie politykę xD #polityka #pol...

źródło: 1000015218

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Haczinson:

Jako pierwsze sprawdzam kto jest autorem raportu, NIK - brzmi rzetelnie, szybki research szefem jest pisowiec. Tu zaświeciła się lampka, pisowiec i krytykuje działanie Orlenu? Szybki research nr 2 to pisowiec antypisowiec, który głównie kontroluje czy PiS jest je**ny.


Chodzi o Banasia? Ważniejsze jest komu on zleca te wszystkie kontrole. Banaś był i jest pisowcem. On się tylko skonfliktował z częścią pis, która chciała mu zabrać stanowisko i postawić zarzuty.
  • Odpowiedz
Jako pierwsze sprawdzam kto jest autorem raportu, NIK - brzmi rzetelnie, szybki research szefem jest pisowiec. Tu zaświeciła się lampka, pisowiec i krytykuje działanie Orlenu? Szybki research nr 2 to pisowiec antypisowiec, który głównie kontroluje czy PiS jest je**ny.


@Haczinson: To jest jakiś strumień myśli? Ja #!$%@? (°°
  • Odpowiedz