Wpis z mikrobloga

Pomóżcie Mireczki. Jako, że na #galaxynote polegać nie można (bo #android), to wciąż mój główny numer używany do rozmów siedzi w starej Nokii #e61i, a w związku z tym, że owa Nokia powoli zaczyna się wybierać na tamten świat (w końcu 6 lat w moich rękach to cud, że w ogóle jeszcze działa), postanowiłem kupić nowy telefon. Szał. No i wiadomo, że prawilnie #tylkonokia, lukam sobie na wikipedię i #patrzeiniewierze. Skasowali #eseries. Ja wiem, że #tylkolumia (najlepsze smartfony, wiadomix) ale jak mogli skasować e-series? Jak oni mogli? (°°

No i pytam się Was drogie Mireczki: warto dziś jeszcze kupić Nokię #e72? Procesor 600MHz to dziś żal.pl, ale w końcu moja e61i ma żałosne 220MHz i używałem na niej nawet Garmina ;).

Ewentualnie jakieś inne propozycje w porównywalnych pieniądzach? QWERTY, wyraźny wyświetlacz i dobra bateria najważniejsze. No i współpraca z WiFi w standardzie "n", bo e61i niestety robi totolotek w tej sprawie.

#mireczkipomozcie #cokupic #telefonykomorkowe #nokiae72 #nokiaeseries #ceglofon
  • 10
@xCinek: Nie, nie, dotykowca nie chcę :)

Póki co naprawdę zainteresowała mnie ta e6, używany można już za 200 złotych dostać, za 400zł "ideał". Na e61i potrafiłem napisać smsa prowadząc samochód - kompletnie, ANI RAZU, nie spoglądając na telefon. Tylko na światłach wyszukiwałem odbiorcę, cudo telefonik :)
@piker: Tak, ale nie jestem pewien czy do niektórych funkcji nie jest konieczne użycie dotyku, musiałbyś sprawdzić bo nie mam w tej chwili do takiej dostępu :/