Wpis z mikrobloga

Są na ali różne radia samochodowe / car PC i potrzebuję takiego pasującego do X5 E53. Czy ktoś kupował nawet niekoniecznie do tego modelu, ale ogólnie. Jak z jakością działania, automapą, możliwością wgrania jakiegoś oprogramowania sterującego autem (widziałem kontrolę świateł, szyb, temperatury itp.

Ja potrzebuję automapę, net z aero2, mp3, sterowanie z kierownicy. Oryginał kosztuje 3 tys a tu widzę poniżej 2tys się kupi bez problemu.

Są na androidzie i na windows

http://www.aliexpress.com/w/wholesale-bmw-e53.html?SearchText=bmw%2Be53&CatId=200003574&shipCountry=pl&initiative_id=SB_20140318143135&isrefine=y

#caraudio #carpc #bmw #nawigacja
  • 5
  • Odpowiedz
@koob: Gdyby było bogactwo była by nowa ori. A tak to 1500-2000 zestaw i stare na allegro i za góra 1000zł mam to co chciałem.

Trzeba sobie radzić. Kupowałem opony ostatnio pierwszy rozsądny komplet 3600zł, ale, że mi było szkoda kupiłem za 3000 używki jak nowe ale z felgami. Felgi stare i opony sprzedam za 2000 i za 1000 mam oponki luksiusiaste i ładne felgi.
  • Odpowiedz
@koob: To całkiem odpada. Wywalić na ori 3tys i nadal bez automapy i radarów :) A ja głównie chcę MP3 i dlatego zmieniam, mogę dać 250zł i mieć to mp3, ale może zamiast tego zmienię cały zestaw na takie ciekawe coś. Softu do bmw jest mnogo, może jakieś fajne bajery dojdą. necik się przyda bo jak z teleskopem gdzieś będę jeździł to będzie gdzie poszukać zamiast brać lapa. Tak samo
  • Odpowiedz