Wpis z mikrobloga

Witam Miraski, chciałem się poradzić miałem w ulubionych kilka filamentów, przyszło mi powiadomienie w aplikacji allegro że oferty które obserwujesz staniały towar był przeceniony więc zrobiłem zakup, po opłaceniu blikiem sprzedawca cofnął wpłatę i napisał że to pomyłka systemu i że nie wyśle towaru, czy jest sens walczyć czy lepiej odpuścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#allegro #pytanie #druk3d
mmisiekk - Witam Miraski, chciałem się poradzić miałem w ulubionych kilka filamentów,...

źródło: allegro

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Przy tej cenie to ewidentna pomyłka. Na tyle odstaje od realnej ceny, że nie ma chyba co dobijać sprzedającego (chyba, że to Chińczyk z Chin czy innej Europy, i robi cyrki jak czasem na Amazonie, żeby się na 1 pozycję w danej kategorii wybić, 40-dniową dostawę mieć, poanulować zamówienia po kilkunastu dniach, w tym czasie sprzedać sporo po wyższej cenie -- tych nie cierpię i tępię).
  • Odpowiedz
Na tyle odstaje od realnej ceny, że nie ma chyba co dobijać sprzedającego


@dzidol:

pamietam jak dzis, jak sunlu kupowalem dokladnie w tej cenie xD

  • Odpowiedz
czy jest sens walczyć czy lepiej odpuścić


@mmisiekk:

jak chcesz sie pobujac w sadzie, to warto :)) Wszak sa allegro days - miales prawo wierzyc w prawdziwe obnizki :D
  • Odpowiedz
@sylwek2k: 1 sztukę? Pewnie jak amazon do nas wchodził i przeliczali euro na złotówki kursem 1:1. Mi się zdarzyło też sunlu, o ile pamiętam, kupić. Przy jakiejś innej okazji, za mniej niż 40 zł -- ale ten modelarski, pęczniejący. Łudziłem się, że wyślą, bo mieli spore przeceny i na przykład dwukolorowe w podobnej cenie, ale na tym ktoś się chyba machnął. Anulowali, przez co do dziś nie wiem, jak się toto
  • Odpowiedz
1 sztukę?


@dzidol:

xD

Na promocjach nie robi sie zabaw w detal - albo grubo, albo wcale :P

Pewnie jak amazon do nas wchodził i przeliczali euro na złotówki kursem 1:1.


@dzidol:

aliexpress, z dostawa z EU ;)
  • Odpowiedz