Wpis z mikrobloga

Jakie są wg Was hity żywieniowe Jasia i Jego rodziny? Moje typy:
- 1 kisiel ugotowany i podzielony na 5 talerzy
- dzielenie jednego cukierka na mieście scyzorykiem na bodajże 4 części
- kanapki z koncentratem pomidorowym

PS. Dla mnie ogólnie się i tak wydaję, że oni po prostu za mało jedzą i dodatkowo jasiu żałuje chyba kasy na jedzenie... prawie nigdy nie jedzą w knajpach itp a przecież ich stać
#kikiswiat
  • 12
  • Odpowiedz
@black_fort: jakiś film mi się włączył jak robił curry (jego wymowa: kerry). Według niego curry to kilo cukinii, cebula i kabanosy, zrobione na maszynce do gotowania. Nawet dzieci mu powiedziały, żeby sam sobie to jadł. Żona również podziękowała. W nagrodę spał w namiocie pod przyczepą w ulewę.
  • Odpowiedz
dzielenie jednego cukierka na mieście scyzorykiem na bodajże 4 części


@black_fort: To akurat część ich dziwnych zachowań wychowawczych. Sprawiedliwość między dziećmi ponad wszystko!
  • Odpowiedz
@black_fort: jak był giermkiem u Krzysztofa to ten troche mu pokazał jak jeść. Przyzwyczajony do nieco lepszego żarcia wrócił i pewnie narzekał że zupa od Kasi zbyt słona. Ta wyjechała mu kłotnią małżeńską że olewa dzieci więc wrócili do starego.
  • Odpowiedz
@black_fort: szkoda gadać, może jak by te dzieci chodziły do szkoły to jadłyby na stołówce lub jeździły na kolonie gdzie poznają inne jedzenie. A tak męczą te dzieci tym jedzeniem i odseparowaniem od społeczeństwa. Dodatkowo nie wierzę że są w stanie ich uczyć w domu.
  • Odpowiedz