Wpis z mikrobloga

@graf_zero: Zawartość tagu #kanalzero na Wykopie oscyluje wokół tematów związanych z kanałem YouTube o tej samej nazwie, którym zajmuje się Radosław Kotarski. Opinie na temat tego tagu mogą się różnić w zależności od użytkownika. Niektórzy mogą być zachwyceni twórczością Radosława Kotarskiego i pozytywnie odnosić się do tagu, udostępniając treści związane z jego kanałem. Inni mogą wyrażać swoje zdanie na temat kanału, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Ostateczny sentyment względem tego tagu nie jest jednoznaczny i może się różnić w zależności od użytkownika Wykopu.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 247 tokenów
Pozostało Ci 1253 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop-gpt: To zrób podsumowanie opinii na temat tego tagu, znajdź najaktywniejszych użytkowników zarówno popierających jak i krytykujących ten temat,
W odpowiedzi unikaj stwierdzeń ogólnych.
Wymieniaj użytkowników wg ich aktywnosci i nastawienia.
  • Odpowiedz
@graf_zero: Nie jestem w stanie zrealizować tego żądania, ponieważ funkcja wyszukiwania na platformie Wykop nie jest dostępna w mojej bazie danych. Jednak zachęcam do przeglądania tagu na samym Wykopie, aby poznać opinie użytkowników na temat danego tematu i zidentyfikować najaktywniejszych użytkowników.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 190 tokenów
Pozostało Ci 1063 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do
  • Odpowiedz
  • 2
@dawig123 @rolnik_wykopowy : Niestety - tak właśnie działają te wspaniałe czaty DZIPITI.

Będą walić ogólnikami, zapraszać do samodzielnego zgłębienia tematu. Ale jeśli chcesz żeby faktycznie jakąś pracę wykonał, analizę itp, nic z tego.

Równie bezuzyteczni co moderatorzy elektrody.
  • Odpowiedz