Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
Nie jestem znany ogólnie (xD) z przyczepiania sie, ale POWAZNE PYTANIE. Co ci ludzie robili ostatnie 20-30 lat? Krzychu mowi, zekiedys cos ogladali, nie jak teraz na dvd. Jako Millenial Dinosaur wspominam wymarłe dvd z łezką w oku i bez żadnej tęsknoty zarazem, a ten nie ogarnął 20 lat rozwoju. I to nie #!$%@?, ze nie jest w IT. nie. nie ogarnął rozwoju da najniższych warstw. Gość po niemal 20 latach od wymarcia DVD mowi, ze nie jak teraz na dvd. to jakby ktos powiedzial w 2010r. ze nie jak teraz na VHS.

KRZYCHU? TOP.
lskx - #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
Nie jestem znany ogólnie (xD) z przyczepia...
  • 6
via Wykop
  • 2
@darth_invader, @dawid131 @turok2016 : poniosło mnie może. ja do 2004 chodziłem do wypożyczalni VHS/DVD. w 2015 byłem w II klasie LO. Laski na "kino domowe" w moim pokoju (!) wyrywałem. Kino domowe to był TV CRT i odtwarzacz dvd, który dał mi tata z salonu bo kupil cos nowszego (tak samo #!$%@?). I to działało. Ale już było czuć swąd, trącenie myszką. w 2006 wyjechałem na studia. w 2007 pierwszy pełnoprawny
@lskx: Filmy na DVD to jeszcze długo, długo były popularne, dopiero w ostatnich latach zniknęły z marketów więc pisanie o 20 latach to gruba przesada, to, że młodzi nie używali nie znaczy, że coś zniknęło.
Im się jest starszym tym czas szybciej leci, sprawdziłem teraz, że Netflix do polski wszedł jesienią 2016 roku, w życiu bym nie powiedział, że w tym roku to już będzie 8 lat.