Wpis z mikrobloga

Diabeł mnie kusi, żeby kupić sobie #steamdeck .
Co gorsza, żona propsuje te diabelskie podszepty, bo za niedługo mam urodziny, cwaniara się chce dołożyć i mieć prezent z głowy (+ pewnie sama będzie grać). xD
Dlaczego potencjalnie byście odradzali ten zakup? Mam całkiem spoko PCtka z Rtxem i PS5 ale jednak trochę kusi, żeby sobie pograć poza tymi sprzętami. Próbuję zwalczać demony konsumpcjonizmu, ale nie idzie.
#gry #konsole
  • 9
  • 0
@noipmezc: no właśnie nad wersją z OLEDem myślę. W sumie staram się siebie przekonać, że nie potrzebuję tego sprzętu, ale jak patrzę sobie na gierki co bym na nim ograł to lista jest ogromna, więc łudzę się, że pomógłby zmniejszyć kupkę wstydu.
@plasq nie ma wad, serio, jak zaczniesz grać to się nie oderwiesz, mój chłopak wszędzie go nosi ze sobą, grają w pracy z kolegami (koledzy też mają) albo w poczekalni za mną jak jestem u dentysty, no dosłownie wszędzie
@plasq nie rozwiniesz pełni potencjału sprzętu, jeśli jesteś noga z Linuxa/ogólnie komputerów. Zabawa zaczyna się w momencie, w którym zaczynasz instalować 3rd party launchery i gry spoza Steam. A jeśli masz na to wykebabe to będziesz miał console-like experience.
@plasq: Kupiłem nie dawno Legiona Go i to był jeden z lepszych zakupów. Mimo xboxa i pc najwięcej teraz grywam na nim. Idealny, gdy po całym dniu człowiek by coś pograł, ale nie chce się siedzieć przed kompem.
@plasq: Mireczku, u mnie dokładnie taka sama sytuacja:D

Niebawem urodziny i kupiłem w końcu Steam Decka (oled). Inne handledy są raczej dobre dla tych, jak tak czytałem na grupie facebookowej, którzy nie mają innego sprzętu do grania. Przyszedł i gram na razie tylko na nim.