Wpis z mikrobloga

#biedronka #lidl
Twitter w topce, ludzie na czatach pisza ze dostali sms...a jaki jest prosty sposob nie uzywac tego gowna moja biedronka, serio jak ktos kupuje ten szit w biedrze i porownuje jakosciowo z lidlem.

Nawet glupiego gotowanego kurczaka dla plebsu czy gotwanej szynki z biedry, jak to sie tam zwie to chyba tego nie jadl mimo ze dla plebsu, lidl niszczy biedre pod wzgledem skladu i jakosci...
  • 5
  • Odpowiedz
@magnat32: jak z MB masz niższe ceny, a kupujesz tam często, to czemu z tego nie korzystać? Tak samo jak zbieranie Żabsów z apką + niższe ceny. Chociaż Żabka też tak #!$%@? opisuje produkty i jest duża cena bo z apką albo cześciej - w wielosztuce.

A ze Biedra to się Chelwionką stała, to cóż..
  • Odpowiedz
  • 0
@Plinius no to skoro wyrazili zgody margetingowe o co jest ta gowno burza ? Biedra wykorzystala zgody do reklamowania swoich produktow - tak samo robi t mobile , orange, play i reszta oszolomow, ktorym podalismy tel i wyrazilismy zgody
  • Odpowiedz
@magnat32: biedra do tego pośrednio zmusiła, w jednej z ostatnich aktualizacji wymusili zgodę na marketing sms, albo wydupiaj całkiem z karty moja biedronka
  • Odpowiedz
@Rasteris trochę się mylisz, nie można uzależniać wykonania umowy/sprzedaży od wyrażenia zgody na marketing. Klient musi mieć zawsze alternatywę, w postaci np. płatnej/droższej usługi/produktu.

Biedronka nie uzależnia sprzedaży od wyrażenia zgody marketingowej, Moja Biedronka daje tylko rabaty w zamian za zgody, tak samo działa Lidl.

No i właśnie z powodu tych przepisów nałożono karę na Facebooka i pojawiła się u nich płatna opcja z zaporową ceną, gdzie możesz odmówić przetwarzania danych, a
  • Odpowiedz