Wpis z mikrobloga

@sxilll Raczej zamiast w książki to powinieneś w pop kulturę się zanurzyć. Poznać jakichś celebrytów z jakiejś sfery i orientować się w ich dramach. Nudne, ale działa
Tak się składa że to możliwe. Oglądałem ostatnio wideo esej na teamt inny. Ale tak się składa że była tam mowa o Neuronie lustrzanym. Który w mózgu odpowiada za przeżywanie tych emocji które ma osoba w filmie bądź książce. może pomoże. Ja czytam i lubie.
@sxilll: Są też np. książki z ciemnej strony mocy o manipulacji i jak ją uprawiać oraz z psychologi. Osobiście jednak myślę że można zawiązać coś na kształt relacji ale czy to będzie zdrowe względem moralnym.
@sxilll każda nauka bez praktyki jest na nic, więc takk będziesz mądrzejszy i będzie ci łatwiej gadać z ludźmi jak tylko włączysz do tego praktykę czyli nawet zwykłe zagadywanie w sklepie do Babki typu, wie pani która parówka jest najlepsza do hot doga jak bierzesz hot doga, albo ale pada z oknem jak pada (też z tym hot dogiem jak bierzesz hot doga) wydaje się być to glupie, ale jak nawet nie