Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn charger srt, szczerze najlepsze daily z tych wszystkich dodge/chrysler jeśli chodzi o silnik i spalanie, hemi pod zabawę fajne ale na codzień troszkę boli, ostatanio widziałem na parkingu durango z rejestracją TO HEMI haha wyglądał tak jak by przy odpaleniu miał włączyć wszystkie alarmy do okola haha
  • Odpowiedz
@chuckmls właśnie srt sie nadaje, demon sie nie nadaje chociaż znam takiego co używa na daily ale nie jeździ mega dużo może z 5-10km dziennie, też zależy do czego się jest przyzwyczajonym, ja większość czasu jeździłem niskimi dosyć twardymi autami, teraz suv to troszkę różnica ale twardość ta sama co zwykle, dlatego srt uważam za ok daily
  • Odpowiedz
@Lordon rozumiem, mam chargera na takim zawieszeniu, mimo że zrobiłem nim od końca czerwca 30k km (głównie bez sensu, dla funu trasy), tak gdy wsiadam w limuzynę segmentu F, to Po prostu jest pełen relaks przy 200 na tempomacie. Chrgerem pojechałem raz w trasę KRK Gdańsk, i to był ostatni raz :) zero przyjemności, plecy bolą, łeb pęka, głośno w środku. Jedyny plus chargera w trasie, przy 270 wrzucał kolejny bieg ;)
  • Odpowiedz