Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Też mi się wydawało przez kilka miesięcy, że Stanowskiemu projekt się nie uda, pamiętając choćby los Silesioniu #pdk #gimbynieznajo Ale czasy się zmieniają i poza tym Stano czuje dobrze internet, a Durczok nie czuł. Jestem pozytywnie zaskoczony #kanalzero i wyświetleniami, które robi. Ma to szanse się udać i oby się udało. I rozumiem krytykę, że to YT w YT, ale spójrzcie, że targetem nie jest pokolenie Z tylko osoby 30+. Ja sam znam się dość biegle na necie, choć są sfery których nie ogarniam jak krypto czy TORy itp. Ale jestem facetem 40 lat+, interesuję się dajmy na to przyrodą ale nie mam czasu ogarniać, który z kanałów na YT daje rzetelne materiały z tej dziedziny. Nawet nie wiedziałbym jak zacząć. Każdy istniejący twórca ma jakichś followersów, swoje universum, robi filmy dla tych, którzy go znają najczęściej. A tak to Stano wybierze mi twórcę który zrobi "Przyrodnicze zero" i będę miał co oglądać godzinę w tygodniu. Już nie mówiąc o tym, że Stano to swój ziom, który mówi jak jest. PS Autor tego komentarza posiada dyplom MBA. #kanalzero #kanalsportowy #oswiadczenie #stanowski PS 2 prawdopodobnie zagłosuję na Stana w wyborach albo na Trzaskowskiego albo Czarzastego.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim Durczok udupil, bo przeszacował swoje możliwości. Ale tak to jest jak się od inwestorów dostaje parę baniek na start za samo nazwisko pomimo słabego pomysłu. Nie pomogły mu też skandale po drodze, bo inwestorzy zaczęli się zwijać szybciej niż koks u niego na stole ( ͡° ͜ʖ ͡°)