Wpis z mikrobloga

@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: Hmm, a jak tam? Dowiedziales sie w koncu ilu Ukraincow zginelo w czasie zamieszek w Doniecku z rak Rosjan? Bo jakoś tak hardo broniłeś swoich radzieckich towarzyszy, a ja do tej pory nie znalazłem, ani nie doczekalem się z Twojej strony żadnego linka do artykułu czy innego źródła, które potwierdziły by twoje przypuszczenie.

No, ale się czepiam, bo w koncu tutaj się człowieku krzywda stała, bo po łbie dostał, a
  • Odpowiedz
@Pipot: hmmm... Radzieccy? Ojj... Może konkretnie którzy radzieccy? Bo w związku radzieckim było trochę tych narodowości, o Azerów ci chodzi? Białorusinów?

No ile tych Ukraińców zginęło? Nie ma narazie potwierdzonych informacji co do tożsamości wszystkich, jedynie o jednym mówili że to proukraiński aktywista, pozostałych dwóch przemilczano, czemu? xD pewnie też ich tylko poszturchali tylko.

Pobity wschodni Ukrainiec - pfff...kuksaniec przyjacielski to był tylko.

Pobity zachodni Ukrainiec - ZWIĄZEK RADZIECKI SIĘ ODRADZA!
  • Odpowiedz
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji:

No ile tych Ukraińców zginęło? Nie ma narazie potwierdzonych informacji co do tożsamości wszystkich, jedynie o jednym mówili że to proukraiński aktywista, pozostałych dwóch przemilczano, czemu? xD pewnie też ich tylko poszturchali tylko.


Czyli przyznajesz że zginał pro ukrainski człowiek z rak pro rosyjskich? Czyli jednak mówiles gówno prawde. Już się nie czepiał kto i ilu, ale chodzi mi o sam fakt.

Pobity wschodni Ukrainiec - pfff...kuksaniec przyjacielski to był
  • Odpowiedz
@Pipot: jaki jest fakt? Że zginely trzy osoby, a tylko jedna z nich byla czlonkiem proukrainskiej bojowki? Zadaj pytanie kim byly dwie pozostale?

Jedni zeby umrzec potrzebuja stu ciosow, inni jednego. ;] ty za to bys dostawal sraczki jakby role sie odmienily, juz widze jakbys opisal sytuacje.

Inna sprawa jak ktos macha portretem stalina i jasno okresla ze unia to jego wrog i piastuje tym zasadom i stawia nas jako przeciwnikow
  • Odpowiedz
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: Ależ ty pieprzysz. Ile tobie za to płaca? Bo chyba niezle skoro dalej to robisz.

Ehh:

nigdy nie mowilem, ze nie zginal proukrainski aktywista. Manipulujesz troche :D


Mowiles o tym że zginał prorosyjski aktywista z rak ukrainskich. Okazało się na odwrót.

Krótko mowiac - gadales bzdury. Dalej nie potrafisz udowodnic swoich racji. Przy czym nie przeszkadzało ci to negatywnie sie o nich wypowiedziec (o ukraincach).

Prawda okazała się inna, czy
  • Odpowiedz
@Pipot: coo? Mówiłem, że czekam na to że zginie prorosyjski. Okazało się że zginał proukraiński i dwóch marsjan.

Jasne ze to jest #!$%@? bydlo, oboje, jednych i drugich od wiekow tak nazywam. :)

Pokaz mi tych rewolucjonistow z flagami zsrr i portretami stalina, bo ja kojarze tylko jedno zdjecie tej baby, wyslij mi inne.

No nie czuja wstydu, ale nie licza na nasza przyjazn, to chyba logiczne. Niech upowcy tez sobie
  • Odpowiedz
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: Cholera, no co za zbieg okoliczności, akurat ten wpis "zniknal". Tymczasem na samej górze pieknie pisze już w czasie dokonanym: " zabili jednego z prorosyjskoch aktywistow", nie żadne 'czekam', nie żadne 'prawdopodobnie' - tylko ZABILI. Plus stosowny do twoich możliwość komentarz o tej sytuacji, stawiajacy w swietle negatywnym Ukraincow.

Tak jak mówie - dalsza dyskusja jest bezcelowa.
  • Odpowiedz