Wpis z mikrobloga

pisowskie boty już znalazły sobie podatny grunt koalicyjny rząd, który rządzi półtora miesiąca i słusznie skupia się na rozliczeniu poprzedników, jest rozliczany z obietnic XD ja jako wyborca jednej z partii wchodzącej w skład rządu jestem zadowolony z ich działań, ogarnięcie tvp, rozliczanie pisowców, naprawa sądów i w następnym tyg zabierają się za TK. Konfedepisowcy możecie sobie jęczeć, ale demokratyczna opozycja robi dobrą robotę (śmieszne jest to, że o niedziele handlowe walczą kuce popierając jednocześnie katolickich fundamentalistów takich jak Bosak czy Mentzen XD #bekazpisu #konfederacja #bekazprawakow #polityka
gardzenarodowcami - pisowskie boty już znalazły sobie podatny grunt  koalicyjny rząd,...

źródło: IMG_2662

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Co jak co, ale między wsadzaniem komuchów pisowskich do więzień to co jest trudnego w cofnięciu tej durnej ustawy o zakazie? Albo jak lewaki się prują to ustawić limit 2 niedziel wolnych w miesiącu dla każdego pracownika i 200% stawki za ten dzień? To jest mniej niż pół strony A4 do napisania i nie trzeba żadnych analiz prawnych. A przy okazji dokopie się dupie jak i nawet taki projekt zawetuje.
  • Odpowiedz
To typowe dla wyborców pewnej koalicji, że jak na nich plują, to oni mówią, że deszcz pada


@semperfidelis: dokładnie, dla koalicji partii Nowa Nadzieja, Ruch Nardowy i Korona, tzw. Konfederacji
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: @SmadnyMnich
Głosowałem na KO i co teraz? Dla mnie polityków trzeba krytykować i rozliczać. To nie sekta. Mam prawo czuć się oszukanym rezygnacją z zakazu handlu w niedzielę oraz czuć zaniepokojony terminem budowy elektrowni atomowej, albo rozczarowany polityka mieszkaniową. Nikt mi nie placi za lizanie dupy koalicji, jeśli mnie rozczarują to zagłosuję na inną partie w następnych wyborach.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Nie wiem, #!$%@? od wszystkiego, jak ktoś pisze "julki x" to już wiem z kim mam do czynienia xD Nienawidze generalizacji, czy to chłop, czy bab. I jeszcze to wartościowanie problemu - aborcja / dzień po mniej ważne niż niedziele handlowe, każdy kto uważa inaczej to idiota.
  • Odpowiedz