Wpis z mikrobloga

Ktos moze mi wytlumaczyc to potezne zesranie sie usmiechnietych polakow? Czy te atawistyczne reakcje teraz beda na kazda jedna krytyke usmiechnietej polski? Bo jak narazie czego by rzad nie zrobil to absolutnie w usmiechnietej polsce nie mozna skrytykowac demokratycznie wybranego rzadu, nawet samo stwieredzenie ze jakies rozwiazania sa watpliwosci koncza sie wyciem usmiechnietych polakow. Troche jakby ktos podmienil stare baby na jakies wielkomiejski midwit.
#kanalzero
Satan696 - Ktos moze mi wytlumaczyc to potezne zesranie sie usmiechnietych polakow? C...

źródło: 6b5ad7022981a0c215ea2e9aca169598

Pobierz
  • 13
@Satan696: o maj gasz używasz angielskich słówek żeby wesrać się na szczegółowo wyselekcjonowaną grupę ludzi. Stanowski i Mazurek chcą uchodzić za inteligentów i elitę narodu, a gdy tylko ich posłuchasz wychodzi stronniczość i skojarzenia a'la wujek Andrzej pijany na poprawinach rozprawiający o polityce.
  • 1
@Nie_bo_ty: No wlasnie problem jest taki ze szukalem polskiego odpowiednika midwit i nie ma czego takiego. A co do stronniczosci to nie wiem na ile to stronniczosc a ile zesranie sie niektorych bo np w ostatnim programie bylo smianie sie z pensji dziennikarzy tvp i to bylo odnotowane ale ze holownia byl w mam talent i ze prokop moze byc dobrym marszalkiem to juz zesranie sie. XD
@Satan696: Nie wiem jak to wygląda z perspektywy wyborcy obecnego rządu, ale przy tej ilości manipulacji na wykopie względem Razem zesrywam się tu często. Obserwując mikroblog kłamstw i półprawd względem obecnego rządu też jest sporo, ostatnio sprawa choćby tego głupiego telewizora. I w sumie nie dziwię się wyborcom obecnej koalicji rządzącej że są już #!$%@? tym zalewem gówna na wykopie.

Cieszy przede wszystkim, że wykopki obecnie sporo analizują i kłamstwo tak
@Satan696

ciężko się przyjmuje krytykę od ludzi którzy popierają partie która sama jest skompromitowany do cna a idzie w zaparte i załamuje rzeczywistość.

Sad skazuje kogoś na karę więzienia za ciężkie zarzuty podrabiania dokumentów. Chodziło o tak pospolite w pis haki na kogoś. Spreparowane dokumenty.

I teraz Ci ludzie zostali ułaskawienie i udają że są niewinni.

Jak przyjmować krytykę od kogoś kto nie jest w stanie spojrzeć na siebie krytycznie nawet przez