Wpis z mikrobloga

Ja jebe jak można być wyższym niż 190cm xD Przecież to kalectwo kłopot z utrzymaniem normalnej sylwetki, albo szkieletory, skinnyfaty, albo upasione knury z rozwalonymi stawami co w wieku 35 lat będą chodzić o kulach xD Schylać się musisz żeby do sklepu wejść, tylko w sumie po co tam pójdziesz jak nic nie kupisz bo ubrania musisz samemu szyć z plandeki od stara a w samochodzie głowę wystawiasz przez szyberdach jak pies xD Wysoki jak brzoza głupi jak koza xD
#bekazpisu #graczyk #czaskoski
ryhu - Ja jebe jak można być wyższym niż 190cm xD Przecież to kalectwo kłopot z utrzy...

źródło: ZomboDroid_04022024072930

Pobierz
  • 27
@ryhu: od kiedy nie walczymy ze sobą na pięści bo mamy policję, i nie polujemy na zwierzynę bo mamy sklepy mięsne to wysoki wzrost jest tylko problemem:
- więcej wydajesz na jedzenie
- robiąc 2ke masz większe prawdopodobieństwo otarcia się o muszle
- masz mniej przestrzeni w transporcie publicznym
- musisz mieć więcej siły aby się podciągnąć, przeczołgać itp.
- przy homologacji samochodów największy manekin ma 176cm, jeżeli jesteś wyższy to
Już mając te 185cm ciągle musze sie schylać bo większość mebli w kuchni/łazience/biurze jest projektowana tak by karły 160cm mogły wygodnie z nich korzystać. Dlatego mnóstwo wysokich ludzi jest lekko garbata albo jakoś tak skrzywiona do przodu
@munioman: mówiąc szczerze na co dzień ten wzrost nie przeszkadza, nie mam myśli, że to problem. Z podciąganiem to prawda, ale nie są to sytuacje codzienne. Są też plusy - łatwiej sięgasz wyżej (nadal się przydaje), a policja nie chroni przed wszystkim, więc zdarzają się bójki itp. Karły często nawet nie wiedzą ile przewagi ma nad nimi wysoki człowiek.

Natomiast nawet gdyby te wszystkie minusy uznać za prawdę, to niweluje je