Wpis z mikrobloga

@gorzki99: jest wiele lotnisk, które są mało przyjazne osobom śpiącym na lotnisku. Nie mówię tu o spaniu na siedząco, tylko rozkładaniu się na krzesłach/podłodze/etc. Ochrona ma przykaz budzić takie osoby i upominać.
@Rayden07: A to w takim ukladzie powiem tak:
Sa siedzenia (nie wiem jak to nazwac) polaczone w kilka bez oparc. I mozna sie na nich wylozyc. Ochrona problemu nie robi (przynajmniej nie robia jak bylem a bylem o 23 gdzie wylot byl o 6 :P).
Ale sa tez siedzenia polaczone ktore maja oparcie. Na tych wylozyc sie to juz wyczyn :P
@gorzki99: no rozumiem, tylko ja nie pisałem o Chopinie tylko ogólnie. Wiem, że większość lotnisk nie robi większych problemów jeśli chcesz się kimnąć na lotnisku, ale z tego co pamiętam
m.in. na lotnisku w Rejkiawiku ochrona budzi amatorów spania w pozycji leżącej.
na lotnisku w Rejkiawiku ochrona budzi amatorów spania w pozycji leżącej.


@Rayden07: o.O ciekawe. Ale moze chodzic o to gdzie spisz. Czy przed czy za gejtem. Raczej przed to moze w ten sposob walcza z bezdomnymi?

W sumie to wlasnie na chopinie pierwszy raz bylem w sytuacji gdzie tyle czekalem na samolot (i to jeszcze w nocy) ze mozna bylo sie kimnac. Ale niestety wszystkie "zestawy krzesel bez oparc" byly zajete