Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie wywiad z dudą na #kanalzero przeprowadzony przez mazurka i przez stano i mam kilka przemyśleń:

1. Nie wiem co jest z wami, ale to nie prawda, że Stano i Mazurek ciągną knagę Dudy przez cały czas. Robią to okazjonalnie xD
2. Często zaczynają spokojnie pytaniem, by wprowadzić dudełe na minę.
3. Pojawiają się pytania z dupy jak "czy sam pan zmienia opony na zimę"
4. Nie wiem, czy też ktoś to zauważył, ale Duda ma jakieś powalone huśtawki nastroju. Przy pytaniach przechodzi przez całą gammę nastrojów. Dosłownie np. cieszy się przy odpowiedzi, by 2 sekundy później być #!$%@?, potem się uspokoić xD Co tu się dzieje w ogóle? Do tego jakieś dziwne nienaturalne pozy xD
5. Duda mało kiedy odpowiada na pytania.

#bekazpisu #kanalzero #duda #neuropa #polityka
  • 9
Nie wiem, czy też ktoś to zauważył, ale Duda ma jakieś powalone huśtawki nastroju. Przy pytaniach przechodzi przez całą gammę nastrojów. Dosłownie np. cieszy się przy odpowiedzi, by 2 sekundy później być #!$%@?, potem się uspokoić xD Co tu się dzieje w ogóle? Do tego jakieś dziwne nienaturalne pozy xD


@Kryspin013: Też to zauważyłem i tak jak do tej pory myślałem że te jego głupie miny wynikają po prostu ze zdziecinnienia
3. Pojawiają się pytania z dupy jak "czy sam pan zmienia opony na zimę"


@Kryspin013:

Nie widzę nic złego w kilku bardziej lajtowych pytaniach w tak długim wywiadzie.

Takie rzeczy w stylu ,,czy prezydent sam pałuje Wiplera czy ma od tego ludzi'' są na swój sposób ciekawe.
@Kryspin013:


Nie widzę nic złego w kilku bardziej lajtowych pytaniach w tak długim wywiadzie.


Takie rzeczy w stylu ,,czy prezydent sam pałuje Wiplera czy ma od tego ludzi'' są na swój sposób ciekawe.


@falden: Może źle się wyraziłem. Część tych pytań brzmi jakby była z dupy ale z drugiej strony te pytania skręcają często w ciekawą stronę. Dla przykładu z pytania o opony zimowe wyszli do tego, że duda ze
@Kryspin013 Duda w kilku momentach tam był bardzo skrępowany, czy mało pewny siebie. Imho po prostu bardzo się chciał pokazać dobrze i robił to po swojemu. Może te niby i gestykulacja to taka jego forma radzenia sobie ze stresem.
@wstanczyk:

Też na to zwróciłem uwagę.

Trochę to dziwne, bo Duda ma jednak spore doświadczenie w wystąpieniach publicznych i zazwyczaj w nich dobrze wypadał. Tylko raz go widziałem mniej pewnego siebie - gdy rozmawiał z dziennikarzami po angielsku.

Stano też tak średnio wypadł.

Mazurek natomiast całkiem ok.
@falden Ma doświadczenie ale gdy wie, jakie będą pytania, albo temat bezpieczny. W sumie wywiadów to zbyt wiele nie udzielał w takiej formie. Ostatni to pamiętam z jego "MUSISZ BYĆ TWARDYM".

Mazurek ma swój dość wkurzający styl, ale jednak to jest fachowiec, niezależnie od sympatii.
@wstanczyk:

PAD jednak nie raz i nie dwa występował publicznie w środku różnych politycznych imb i musiał odpowiadać na niezbyt komfortowe pytania. Zazwyczaj jednak sprawiał wrażenie pewnego siebie i mało zestresowanego.