Wpis z mikrobloga

Widać, że trollownia pisowska była przygotowana na internetową ofensywę od pierwszych minut po publikacji wywiadu z Dudą. Przekaz partyjny jest taki - "Duda wypadł dobrze, ludzie są zmęczeni wojną polityczną, zapomnijmy o przeszłości".

Otóż nie zapomnimy o przeszłości i będziemy sie domagać rozliczenia, każdego pisowca, który ma coś za uszami, nawet jeżeli jest prezydentem.

Mazurek Kaczyńskiego i Stanowski wypadli tak jak, każdy sie spodziewał. Poklepali sie po plecach z Dudą, pouśmiechali, pajac zakończył wywiad i możemy o nim zapomnieć.

#kanalzero #bekazpisu #polityka
  • 17
@jutokintumi: włączyłem wywiad akurat jak Mazurek pytał, jak to jest, że wystarczy być kolegą partyjnym i od razu cyk ułaskawienie, a inni nie mogą liczyć na ułaskawienie

tu w lekkim szoku byłem że takie pytanie zadał? Otóż odpowiedź była taka że Duda ułaskawił najmniej, i że był głęboko przekonany słuszności i nieskazitelności tych panów. I cyk idziemy dalej żadnych wątpliwości xD
@jutokintumi: XD Teraz chcą dialogu, ale przez ostatnie 8 lat dialog mieli w dupie. To jest właśnie kwintesencja PiSu, gdy rządzimy to mamy was w dupie, nie mamy do was szacunku, ale gdy wy rządzicie to macie nas szanować, mimo że my dalej mamy was w dupie i nie szanujemy...
@dev0n: nic. Co najwyżej czytający twój komentarz, dojdą do wniosku, że jesteś kryptopisowcem skoro nie przeszkadzały Ci kłamstwa o tym, że Zemła się nie przedstawił albo wyśmiewanie Hołowni "bo mam talent"
To by był faktycznie dialog i meyrotryczny wywiad, gdyby to szło na żywo, były zadawane pytania od publiczności i Duda oprócz głaskania po główce, dostawałby też trudne pytania, np. o sądy i jego wcześniejsze wypowiedzi przeczące późniejszym działaniom czy lex