Wpis z mikrobloga

Przegapiłem moment w którym wykop zmienił się w bańkę zwolenników Tuska xd mimo polityki na czarno cała główna w bólach d--y bo ktoś zaprosił prezydenta na wywiad... #kanalzero
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 59
@mkrzk: Imo patrze w gorące i wygląda na płatne boty bo innej opcji nie ma.Ściekowe komentarze mające jeden cel.
  • Odpowiedz
@mkrzk: Więc jako konfiarz przyznajesz, że każdy, kto nie popiera Dudy, to musi być fan Tuska, jednocześnie potwierdzając, że Konfederaci to kryptopisowcy? Paradne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@wstanczyk chodzi mi bardziej o proporcje, ktoś wstawial że komentarze pod wywiadem były znaczenie bardziej urozmaicone niż na wykopie. Co by potwierdzało że zrobiła się tu bańka
  • Odpowiedz
ktoś wstawial że komentarze pod wywiadem były znaczenie bardziej urozmaicone niż na wykopie.


@mkrzk: Przecież tam był festiwal lizania Andżeja po jajkach xD

Nie zapomnij mu walentynki tylko wysłać, panie obiektywny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przegapiłem moment w którym wykop zmienił się w bańkę zwolenników Tuska xd


@mkrzk: a to ciekawe, że tak to odbierasz. Główna zasrana pisowskimi botami, a na mirko są raczej przeciwnicy PiSu, niż zwolennicy Tuska. No, ale z perspektywy pisowca zawsze przeciwnik PiS jest wyznawcą Tuska ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
@mkrzk: wykop stał się antypisowski jak się zorientował, że narrację tutaj próbują kreować boty Szmateckiego za pieniądze z funduszu sprawiedliwości, który w teorii miał pomagać ofiarą przestępstw a w praktyce spowodował m.in. s---------o nastolatka ze Szczecina.
  • Odpowiedz