Wpis z mikrobloga

Po ograniu wszystkich najnowszych części serii Assassin's creed, za wyjątkiem Miraga, bez kozery muszę powiedzieć, że najbardziej podeszła mi Oddyseya. Mimo że to w Valhalli spędziłem prawie 150 godzin (podstawka + 2 DLC)

Fabuła i gameplay były dla mnie w tej części po prostu najciekawsze a klimat starożytnej Grecji do mnie przemówił, no i Kasandra wydawała mi się najbardziej wyrazista postacią z dostępnych protagonistów.

Orgins strasznie mnie wymęczył, pod koniec już tylko cisnąłem główny wątek by skończyć te grę, natomiast Valhalla byłaby w porządku ale miałem tam tyle bug'ów co w dwóch poprzednich grach razem wziętych, a może nawet nieco więcej.
#assassinscreed #gry
arkan997 - Po ograniu wszystkich najnowszych części serii Assassin's creed, za wyjątk...

źródło: 869679ce-dffb-4ab0-a559-8463bfaa680b

Pobierz
  • 9
najbardziej podeszła mi Oddyseya


@arkan997: Dla mnie to najgorsza część, ależ się tam wynudziłem. Gra na siłę przeciągnięta żeby licznik "zabawy" się zgadzał, to znaczy 80h w kółko robienia tego samego żeby nabić poziom, dramat.
@arkan997: W sumie podziwiam. Żeby w tej grze chociaż system walki, który jest jej podstawą był dobry, ale jest tak sztuczny i nie responsywny, nie czuć jego feelingu jak choćby w Soulsach, że ja osobiście odpadłem, zarówno z Originsa, jaki z Odyseji po jakichś 3-4 godzinach grania.
Zrobili takie byle co, wzorując się poniekąd na Wiedźminie 3, a poniekąd właśnie na Soulsach, ale to co im wyszło to absolutnie nie grywalne
@arkan997: Też przechodzę całą serię AC. Teraz będzie syndicate a potem Origins. Odyssey zrobiłem wcześniej i nie żałuję, bo zgadzam się z tobą w 100%, że AC z tych nowych wypada najlepiej. Odkryłem całą mapę. Zrobiłem wszystkie poboczne questy, które nie raz były lepsze niż główne.