Wpis z mikrobloga

„Yoooo, stary mam plan jak stać się bogatym! Kupiłem ten kurs za 100 zeta na internecie o tym, jak inwestować w krypto i zacząć bawić się w dropshipping! Chodź do mnie na chatę, starzy wyjechali do ciotki na dwa dni, pogramy na ps4, spizgamy się (mam zajebiste jaranie), zamówimy pizze i wszystko ci opowiem jaki plan wykminiłem! Według szacunków moich oraz tego gościa z kursu za 2 lata uzbieram pierwszy milion, a potem już tylko z górki! Co? Nie masz czasu, bo uczysz na egzamin z mechaniki kwantowej xD??? Ja nawet matury nie napisałem, bo studia są bez sensu i wolę się uczyć życia oraz jak robić hajs. Andrew Tate mówił, że studia to strata czasu. Co? Nie, to wcale nie było tak, że nie zdałem liceum, bo jestem j-----m debilem i nie przepuścili mnie do matury - gdybym tylko chciał, to bym był najlepszy w klasie i dostał się na Harvard, ale zrozum to, że ja po prostu miałem to w dupie. W szkole nie uczą niczego pożytecznego oraz jak robić penge, tylko jak być posłusznym niewolnikiem matriksa, a ja mam mentalność alfy przewodnika i wielki plan jak iść na emeryturę przed ukończniem 25 lat, a moje marzenia sięgają trochę dalej niż praca na etacie za średnią krajową w korpo xD. Wolę się uczyć jak zarabiać kasę od ludzi, którzy faktycznie są milionerami, a nie od jakiegoś starego dziada z uczelni, który ma auto i mieszkanie na kredyt xD. Patrz, Mark Zuckerberg, Bill Gates czy ANDREW TATE nie mają wyższego wykształcenia i są BOGACI! Nie znasz się, zobaczysz, że za kilka lat w tydzień będę zarabiać więcej niż ty przez cały rok, ale najpierw muszę wyjechać do Holandii na trzy miesiące j---ć jak niewolnik, żeby mieć z czego rozkręcić biznes, bo już mam dosyć tej roboty w żabce i hajsu z tego nie ma. Nara niewolniki systemu xD”
HamulecDoKibla2 - „Yoooo, stary mam plan jak stać się bogatym! Kupiłem ten kurs za 10...

źródło: IMG_2768

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach