Wpis z mikrobloga

Kolejna drewniana skrzynka-książka w klimatach #harrypotter ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Tym razem inspirowana Mapą Huncwotów: na wieczku i od wewnątrz wieczka motyw mapy, do tego wypukła imitacja stron po bokach, ręcznie formowane i malowane ozdobne detale wypukłe oraz zdobienia z pasty szklistej, całość lakierowana. Z boku metalowe zapięcie, wnętrze personalizowane i podzielone przegródkami na trzy komory, żeby pomieściły się wszystkie niezbędne drobiazgi. Wymiary zewnętrzne skrzynki to ok. 22,5 x 17 cm, wysokość ok. 4,5 cm.

Więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart :)

Aktualnie mam na warsztacie zamówienia okołowalentynkowe, ale udało mi się wygospodarować jeszcze trochę wolnego miejsca w terminarzu - więc jeśli ktoś chciałby zamówić skrzynkę z myślą o drugiej połówce (lub dla siebie) na okolice 14 lutego, dam jeszcze radę zrealizować parę dodatkowych zamówień do tego czasu ;)

#rekodzielo #handmade #hobby #tworczoscwlasna #fantastyka #magia
Apaturia - Kolejna drewniana skrzynka-książka w klimatach #harrypotter ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ─...

źródło: Marauders_Book

Pobierz
  • 11
  • 0
@Bury_Zenon: Skrzynka została wykonana na zamówienie w ramach prezentu - w takich przypadkach nie podaję konkretnej ceny przy zdjęciu, bo zamawiający z zasady sobie tego nie życzą.

Cena pudełka zależy od jego wielkości i czasochłonności wykonania zdobień. Mogę ozdobić pudełko za 100 zł, mogę też za trzy lub sześć razy tyle - zależy od tego, kto ma jakie wymagania ;)