Wpis z mikrobloga

@Kamczejlli: Dobry film, ale nie ma co się dziwić patrząc na reżysera i obsadę :) Nie wiem, jak to się stało że go wcześniej nie widziałam, tym bardziej, że idealnie wpisuje się w mój gust filmowy. Jak byś miał/a jakieś inne polecajki, to bardzo chętnie :)
@Noniusz: Jeśli chodzi o Lśnienje, to co kilka lat sobie odpalam, są takie filmy które chyba nigdy mi się nie znudzą. Głębię też lubię, ale dawno nie widziałam, więc z mamą sobie w tamtym tygodniu obejrzałam. Dzięki za przypomnienie. Znalazłam też Ryzykowny Interes, całkiem ok i śmiesznie było oglądać tak młodego Toma :D
@ignis84: kurcze no sporo tego jest . Ja uwielbiam komedie z Eddiem Murphy (gliniarz z bevery hills, ksiaze w nowym jorku, nieoczekiwana zamiana miejsc).
Z komedii to jeszcze Szpiedzy tacy jak my .
Poza tym co inni pisali to Niekończąca się opowieść, Chłopcy z ferajny (1990), Prawo bronxu (93), Ostatni skaut (91)
Jeśli nie widziałaś do Blues Brothers koniecznie :)
@Crisu: Szukam pozycji których nie widziałam, ewentualnie jakieś na przypomnienie. Akurat te które wymieniłeś widziałam, ale i tak bliżej mi do dramatów, horrorów, kryminałów, thillerów :) Najwyraźniej jakaś mroczna Pani ze mnie :p
@ignis84: Airplane! ‘The Elephant Man', Die Hard, Raiders of the Lost Ark z 90 mógłbym więcej polecić. Imho lata 80 to takie trochę kiczowate trochę. Duże budżety pojawiły się po 90