Wpis z mikrobloga

Stanowski: w telewizji są same programy dla idiotów, u nas będą wartościowe treści.

Też Stanowski: opowiemy wam o aferze celebryty Michała Wiśniewskiego bo jest to ważne dla waszego życia. No i oczywiście nie przegapcie orki Caroline Derpienski.

A jutro będziemy ocieplać wizerunek Dudy, żeby mógł się wytłumaczyć na spokojnie młodszym widzom. Na konferencjach dziennikarze nie mogą zadawać pytań ale stanoskiemu wywiadu udzieli

Ha tfu

#kanalzero #bekazpisu
  • 2
nie przegapcie orki Caroline Derpienski


@robert_blaszczykowski: Program dla idiotów i promowanie pato celebrytów jak na pudelku. Z ciekawości kiedyś przeczytałem kim jest ta Derpienski, otóż jest nikim. To jakaś anonimowa postać szukającą na siłę rozgłosu i nie mającą nic do zaoferowania oprócz prowokacji. Stanowski właśnie na takich dziwnych postaciach się wybija, promował Kapelę, Najmana teraz to... Ludzie którzy się tym ekscytują to jakieś kompletne pustaki. Krzysiu widzę tradycyjnie, najpierw zmiękczanie umysłu
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: aż mnie zaciekawiles i też ją wygooglalem. I faktycznie totalne zero. Jedyna ciekawostka, to ze ukrywala tożsamość swojego partnera. Tzn. ciekawa w tym jest jej motywacja. Otóż zdemaskowali typa i wychodzi na to, że bała się, iż wyjdzie, że jest "gold diggerką" (typ jest najwyraźniej starym bogaczem) i wstydziła się, że jest Polakiem - nazywała swojego Krzysia "Jackiem" (od "Jack", nie "Jacek"). Zakompleksiona karyna skazana na bycie influencerka w polskich
Returned - @LysiejacyKonkubentTwojejMatki: aż mnie zaciekawiles i też ją wygooglalem....