Wpis z mikrobloga

@official_mirabelka_account: moje pytania
Zapewne jesteś emocjonalną osobą która rozumie co czuje dlatego jesteś dla mnie okazją do uzyskania kilku odpowiedzi. F
1 czy lubisz koty?
2 dlaczego lubisz koty?
3 dlaczego akurat koty a nie karaluchy?
4 spójrz jak naukowiec obserwujący zachowania zwierząt i powiedz mi jaka relacja łączy cię z kotami, jakie otrzymujesz korzyści, jakie on otrzymuje korzyści
5 jakie emocje u człowieka zaspokaja to zwierze
6 czasami mam wrażenie,
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: Tak na serio, to nie kocham kotów. Tego lubię, ale to zdecydoeanie jest kot mojego męża, ja jestem człowiekiem zapasowym i jestem zauważana przez kota jak męża nie ma w domu. Więc nie pytaj o relację, raczej jest nikła.
Kot sprawia mi radość zwłaszcza jak jest brzydka pogoda. Wtedy się cieszę, że nie zdecydowaliśmy się na psa. A po za tym zdecydowanie plusuje ze względów estetycznych. Jest taki piękny, że
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: Możesz odnosić takie wrażenie, że ludzie rekompensują sobie jakieś braki posiadaniem zwierząt. W końcu pupile domowe są głównie po to by zaspokajać potrzebę towarzystwa. Całkiem możliwe, że niektóre kobiety otaczają koty większą niż to potrzebne opieką. Ale to się tyczy również mężczyzn ;] Często zwierzak jest pasją właściciela, wtedy dbanie o niego sprawia dużo radości i satysfakcji i jest to działanie zaspokajające potrzeby właściciela a nie pupila.

Nie zauważyłam w
  • Odpowiedz