Wpis z mikrobloga

#kikiswiat Kamilu! W trzeciej sekundzie na filmie od momentu, gdy postawiłeś przyczepę pół metra na pasie pomyślałem, że zaraz albo ją ktoś ukradnie, albo rozwali. Mam coraz większe przekonanie, że wypoki mają trochę racji...

Druga rzecz Kamilu - chcesz prywatności, a pokazałeś apartament i okolicę, znaleźć adres to jest w dzisiejszych czasach 10 minut. Średnio to logiczne.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@NieoznaczonaReklama: No dobra, 3 rodziny, lokalnie, a nie pół miliona ludzi z internetuufff. W sumie powinien się cieszyć, mnie zawsze cieszy jak ktoś zagada na końcu świata. Ale nie musiał pokazywać wszystkiego, jak chciał prywatności.
  • Odpowiedz
@szuszu-to-ja kurde dziwna logika, jeśli ktoś wie gdzie można cię znaleźć to może sobie ot tak przychodzi i zawracać Ci głowę bo on ma ochotę?
Jak mówisz że nie chcesz się z kimś widzieć, a potem spotkacie się na mieście i ta osoba będzie Ci zawracać głowę to czy to twoja wina że nie siedzisz pod kamieniem?
  • Odpowiedz
  • 0
@ratelier: nie sądzę, żeby mu ktoś wbijał do domu w Hiszpanii, jak również w PL, może ktoś dzwonił, ale raczej nie wchodził. A jeśli chodzi o kempingi, to tam jest wszystko otwarte, nie ma płotów. Idziesz alejką i 50cm obok masz już parcelę Kamila, znasz chłopa z internetu, więc bez złośliwości po prostu podchodzisz i zagadujesz... jak się chce prywatności, to się inaczej mieszka.
  • Odpowiedz
@szuszu-to-ja jeśli chłop prosi żeby go nie zagadywać to nie idę i nie zagaduje. Nie ma tu znaczenia czy to jest kamping, ulica czy podwórko przed domem.
Dodatkowo on poszedł mieszkać w inny sposób, ale masz problem z tym że mimo wszystko pokazał adres.
Albo umie uszanować czyjeś granicę, albo nie i szukam tłumaczenia do tego.
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary pewnie nic w tym nie jest dziwnego. Wydaje się to naturalne że ludzie chcą nawiązać kontakt. Dziwne natomiast jest macie problem z tym że gość wyznacza granice tego co mu odpowiada, a co nie. Mówiąc że skoro go tyle osób zna z widzenia to niech się nie dziwi że zagadują.
Mnie dziwi że jak ktoś mówi że nie chce kontaktu to znajdują się osoby które nie potrafią tego uszanować. Co prawda
  • Odpowiedz
@ratelier problem mamy z tym, że gość działa nielogicznie: ma dość nachalnych fanów, do tego stopnia że wydaje 17 tys zł (?) na wynajem domu, mając na miejscu przyczepę za 200 tys zł, a jednocześnie podaje dokladną lokalizację tego domu xD

A Ty się wczoraj urodziłeś? Mówisz coś ludziom i myślisz, zrozumieją i się zastosują? XD kto by się wtedy łapał na numery na wnuczka? Kto by instalował sam sobie wirusy otwierając
  • Odpowiedz