Wpis z mikrobloga

Jestem po misji "zaraza" w Merchojedach, udało mi się uzdrowić wszystkich, i chciałem kupić konia w tamtejszej stajni, ale po tym zadaniu nie ma tam ani koni, ani stajennego(na minimapie jest jego znacznik) ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jakiś bug gry czy tak ma być?
#kingdomcomedeliverance #ps5 #gry
  • 9
  • Odpowiedz
@Charlie666: @Wokawonsky ja mną przegrane 40h xD ale ostatni raz grałam w lutym w 2021. Pamiętam mniej więcej na czym skończyłam, ale zastanawiam się czy nie zacząć od początku, mimo że były misje gdzie było mi w C.h.u.j ciężko xD ale o te 3 lata jestem już mądrzejsza w gierki, więc chyba jednak zacznę od początku
  • Odpowiedz
  • 0
@Hogataa26 pierwsze podejście miałem kilka lat temu na PC, odbiłem się po 5h, głównie przez błędy i system walki na myszce. Teraz jak gram to sie nie mogę oderwać. A walka faktycznie na początku ciężka, ale jak się ogarnie to daje frajdę, trzeba się tylko odzwyczaić ze walka z grupą nie jest taka łatwa jak w innych grach.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: kluczem jest tu poćwiczenie na początku z Bernardem pare godzin i zwiększanie umiejętności walki. Bez tego ani rusz. W ogóle ostatnio ogrywałem misję ze szturmem na Przybysławice i miała być to jedna z trudniejszych misji w tej grze, ale przed tym była misja z sabotażem obozu bandytów w Przybysławicach. Podczas sabotażu wybiłem wszystkich w obozie przez noc i sam szturm okazał się mega łatwy xD ponadto finalna walka z gościem,
  • Odpowiedz