Wpis z mikrobloga

O cię #!$%@?, od kilku miesięcy padaka w ps plus, luty to już w ogóle z tą nową grą o pianie, podwyżka ceny i dodatkowo ten state of play który właśnie się odbył i NIC naprawdę NIC ciekawego nie pokazał. Najśmieszniejsza była zapowiedź Until Down bo do samego końca trzymali, że to tylko #!$%@? remake xd #playstation #gry
  • 6
  • Odpowiedz
@Riiuku: no bieda w #!$%@? jest. Liczę na to że ta generacja za rok dwa się rozkręci i w tedy kupie Ps5 bo na razie to wieje straszną #!$%@?ą. Pewnie skończy się tak ze będę czekał z zakupem do premiery wiedźmina
  • Odpowiedz
  • 2
@Antoni_Kosiba: ja kupiłem na premierę ale oprócz tego, że szybciej się odpala część gierek to nie ma większego sensu przesiadka :/ Jeszce żeby ta premiera była z pół roku a to już 3 lata!
  • Odpowiedz
@Antoni_Kosiba: Stary, ja wciąż gram na ps4 i xbox one x, bo bieda straszna na tej "nowej generacji". Nie dam im zarobić, kupując nową konsolę, tylko dlatego, by grać w te same gry, tylko na innym sprzęcie. Frajerem nie jestem a te fpsy i klatki na sekunde to mi koło ch&%uja latają. Nie bede tez teraz wykładał kilku tysięcy na zajebisty do tego telewizor. Gram na tym co mam.
Może to
  • Odpowiedz
@Riiuku: Padaka jest odkąd zaczął to być obowiązkowy sposób gry online. Na takim ps3 w pewnym momencie miesiąc w miesiąc była #!$%@? giera. Potem #!$%@? ludzi w kakao obowiązkiem płacenia gry online xD i z 3-4 miesiące w roku są fajne a reszta zapchaj dziura byście się #!$%@?.
  • Odpowiedz