Wpis z mikrobloga

@kochamcovid: jak maja #!$%@? nasze podatki a beda, to wole na CPK niz rozbuchane gowniane programy socjalne. Optymalnie bym obnizyl podatki. A jak zaniechaja projektu to niech zrobia konkurs/przetarg i dadza ta w rece prywatnych inwestorow za jakas dzierzawe jak nie bedzie chetnych to zlego slowa na tuska nie powiem w tym temacie, rzeczywiscie moze to nieoplacalne.
@kochamcovid: Gierek tez bez sensu #!$%@? kase ale jakies bloki, szkoly, szpitale, zaklady zostaly ktore jakas wartosc maja nawet jak by byle komu to opchnac a rozwalanie na socjal kasy ktora zostanie przezrta na vodke, kielbase i termomixy. Mniejsze zlo. A po raczej budzetu nie zredukuje w imie obnizki podatkow.
Ty zadajesz pytanie, to powinieneś być przygotowany z linkami i liczbami.


@tomasz-kalucki: Bredzenie, po to się zadaje pytanie, by się dowiedzieć czegoś od drugiej strony. Panu już podziękujemy, przynajmniej do momentu wytrzeźwienia.
@kochamcovid: oczywiscie 100% zgody, ale jak i tak sa i to wydaja to lepiej na cos namcalnego bloki jadrowe, szybka kolej, cpk, nawet jak pol rozkradna niz na tanie piwko i fajki. a na obnizenie podatkow nie licze to wybieram z bolem serca mniejsze zlo
@tomasz-kalucki: Po co mam kopać leżącego? Wystarczy, że się samokompromitujesz. Ja tu nie zamierzałem nikogo jechać, jako pisowiec ty widzisz wszystko w kategoriach "albo ja pojadę kogoś, albo ktoś mnie", ale nie każdy tak ma.