Wpis z mikrobloga

Mirki z #lodz
Ktoś z was korzysta z neta i tv od Bał-Sat? Dzisiaj się dowiedziałem że Toya niestety mnie nie obejmuje i nie wiem czy zainteresować się Orange światłowodem, czy iść w tego bał-sata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@runieeee bałsat bierze sygnał od toyi to jak może Cie nie obejmować xD. Orange olej, masz porównywarkę gdzie teraz najtaniej dla twojego adresu, ja mam Orange światło+tv+niebieskiego telefon, ale na ten moment chyba tmobile taniej (leci na tej samej infrastrukturze co Orange nie wiem czy podnajmują czy jak).
  • 0
@crpingui no tak mi babka w toyi powiedziała wczoraj xD W Orange jak patrzę to cenowo jest trochę lipa. W dupie mam 130kanalow TV bo i tak mało co oglądam więc nie chce tyle płacić + opłata za korzystanie na obcej infrastrukturze. Najbardziej chodzi mi o neta pod CSa, co Toya oferuje, ale jak mówisz że bałsat bierze sieć od nich, to powinno być git :p
@runieeee ja mam bezpośrednio w toya neta to od jakiegoś czasu telewizję, te podstawowe kanały są za friko. Sprawdź w takim razie czy w tym balsat też tak będzie skoro to podwykonawca. Toya oferuje również zewnętrzne IP za darmo jakbyś potrzebował, brak IPv6.