Wpis z mikrobloga

Debili nie sieją, sami się rodzą Zobaczcie co dziś spotkałem na ekranie płyty głównej.

Dziś trafił do mnie Redmi 9A na wymianę baterii i znalazłem takie coś, wy się dziwicie, że świat schodzi na psy?? Próbowałem to zmyć ipą a nawet rozpuszczalnikiem i nic, najprawdopodobniej grawerowane jakimś tępym śrubokrętem.

Zapytałem właściciela dlaczego wygrawerował takie coś to odpowiedział, że telefon był na wymianie szybki w innym serwisie. Coraz więcej .....

zdjęcie specjalnie wyostrzone i telefon na szmatce aby było lepiej widać

Wniosek jest jeden przebranżowić się tylko na Apple i lać na androidowców

#polskiyoutube #elektronika #serwisgsm #naprawy #budda
Szarpacz - Debili nie sieją, sami się rodzą Zobaczcie co dziś spotkałem na ekranie pł...

źródło: IMG_0945

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kto normalny ryje na niej BUDDA 777?


@Szarpacz: ktoś, kto chciał się uwiecznić, może w ten sposób znaczy swoją robotę?
BTW, dawno temu w serwisie RTV trafiłem urządzenie gościa, który ewidentnie nasłuchał się urbanlegend, jak to w serwisach zamieniają sprawne komponenty na stare, ze złomu i w podobny sposób poznaczył co się tylko dało swoimi inicjałami :)
  • Odpowiedz
rycie na ekranie bez wiedzy właściciela to troche świadczy o niekompetencji serwisu ;)


@Szarpacz: w pełni się zgadzam, trochę jak chowanie puszek po Harnasiach i opakowań po Czesterfieldach w zabudowie przez ekipę remontową, ten sam soft profesjonalizmu :)
  • Odpowiedz
@Jarek_P: miałem nie tak dawno podobną przygodę z macbookiem jakiegoś „arabskiego księcia” gdzie wewnątrz wszystko otagowane podpisem, poczułem się głupio, jak potencjalny złodziej lol
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Lepiej tag z jakimś randomowym imieniem niż podpisywanie nickiem youtubera co zarabia 60K w godzinę @Szarpacz Ciekawe co w głowie miał ten co to otagował jeszcze na telefonie klienta XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Merya: Zdarzył mi się Macbook który czyściłem w gumowych rękawiczkach założonych na normalne, śmierdział stęchlizną z grzybem a w środku był wylany jakiś klej tak jakby korektor, nawet nie chce myśleć co to mogło być a podejrzewam, że to było właśnie to
Historii w Safarii nawet nie sprawdzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Merya: Nawet okazji byś nie miała bo nie pracujesz w serwisie, teraz na blacie mam Macbooka z uszkodzoną taśmą matrycy Pozdro ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz