Wpis z mikrobloga

Change my mind - za zalanym przez trolle wykopie przydałaby się twitterowa funkcjonalność pt. Komentarz społeczności- sprostowanie.

Tylko wczoraj zgłaszałem trzy fejkowe znaleziska które spadły finalnie z głównej. Teraz z płomieniem wszedł pół-fejk o podatkach Tuska.

No jasny #!$%@?, nie da się czerpać żadnej informacji z Wykopu, wszystko trzeba sprawdzać w kilku źródłach i finalnie okazuje się, że jest zupełnie inaczej niż w znalezisku a wykopki klaszczą uszami bo można akurat podpiąć się pod narzucony przez trolle trend. Co za syf.
#wykop #zalesie #polityka #internet
  • 8
@G06DbT oho, zaczynamy wykopkową retorykę XD
Ale ja nie o tym, czy mógł czy nie mógł, bo nie jestem specjalistą od legislacji unijnej, a wspomniane znalezisko traktuję jako przykład.

„Na pakiet w całości zgodził się poprzedni Rząd” i to jest informacja uzupełniająca, która nadaje znalezisku prawidłowy kontekst. Podobnie w innych znaleziskach dotyczących dowolnej opcji politycznej, informacji naukowych, wydarzeń historycznych itp.
Change my mind - za zalanym przez trolle wykopie przydałaby się twitterowa funkcjonalność pt. Komentarz społeczności- sprostowanie.


@Stulejman_Wspanialy: Nic to nie da, bo trolle będą tego nadużywać i zasypywać ocenami wiarygodności.