Wpis z mikrobloga

@emitar: wzialem od niego LV, mam druga probke LV ktora jest na pewno oryginalna, moim zdaniem pachnie delikatnie inaczej na dloni, a atomizer mocno inaczej, sam nie wiem co mam sadzic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@emitar: dziwnie to wygląda, cena nieznacznie niższa niż rynkowa, do tego dochodzi marża Allegro. Wygląda jak szaleniec, co dopłaca po dwie dychy do odlewki LV albo flakony są z cygańskiego źródełka ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@szfeps: no właśnie tez nad nim myślę. Aktualny dekant się kończy, Zara niby trochę ma coś wspólnego, ale jednak to nie to i zastanawiam się czy nie wziąć po 8zł/ml (na tagu ostatnio było po 12, a cebula w serduszku mocna).
  • Odpowiedz
@emitar: na reddicie pozytywnie oceniali essence de blanc jako klon, ale jest ciezko dostepny, visionary od AF moze byc najlepiej odwzorowany ale calkiem drogi
  • Odpowiedz
szkoda ze tak malo jest zapachow podobnych do imagination albo afternoon/pacific chill, moze cos sie pojawi w tym roku
  • Odpowiedz
@emitar: niestety, ale tylko odlewkę. Na perfuforum znajdziej jegomościa, który polewa w dobrej cenie. U mnie Zeno zastąpił Zarę, z którą pożegnałem się bez żalu.
  • Odpowiedz