Wpis z mikrobloga

@Vealheim: wiem, że się czepiam, ale to czemu piszesz o nim 'milioner' skoro nie wynika to z żadnego źródła? :) od 40 000 PLN darowizny do milionera to dość śmiałe wnioskowanie :)

a czepiam się z konkretnego powodu (innego niż to, że cenie sobie takie nasze drobne uprzejmości :)) - widzę, że facet jest 'kolegą' Kamila Cybulskiego, który ciągle posługuje się tytułem AFIR 'najmłodszego milionera w Polsce', a jakoś tak był
Milioner to ktoś kto posiada milion - nie musi mieć żadnych firm i nie musiał ich nigdy posiadać, ale to tak na marginesie


@Vealheim: oczywiście na marginesie, ale zakładam że niewielu jest milionerów będących milionerami z faktu posiadania miliona w gotówce, a nie w aktywach ;)
@RageKage:

od 40 000 PLN darowizny do milionera to dość śmiałe wnioskowanie :)


Napisałem, że to "oczywiście o niczym nie świadczy".

a czepiam się z konkretnego powodu (innego niż to, że cenie sobie takie nasze drobne uprzejmości :)) - widzę, że facet jest 'kolegą' Kamila Cybulskiego, który ciągle posługuje się tytułem AFIR 'najmłodszego milionera w Polsce


To media go tak ochrzciły i nawet w nowych wywiadach się do tego odwołują. Nigdy
Napisałem, że to "oczywiście o niczym nie świadczy".


@Vealheim: no ale jednak na pytanie skąd ten milioner podałeś taki argument ;) niby o niczym nie świadczy, ale czym innym to jeszcze uzasadniasz? :)

To media go tak ochrzciły i nawet w nowych wywiadach się do tego odwołują. Nigdy nie słyszałem, żeby Kamil sam się tak tytułował - wręcz przeciwnie, twierdzi, że nie ma nic i nie jest milionerem.


i chcesz powielać
@Vealheim: czeski film.

Akurat z byciem podróżnikiem to inna sprawa, bardziej rozmyte pojęcie ;]. Określenie milionera jest w miarę precyzyjne, chybiona analogia.

A Ty ponoć czytałeś książkę, czemu nie chcesz odpowiedzieć. ;/
tak jak nie potrafię udowodnić, że jest podróżnikiem


@Vealheim: Pewnie finalnie wyjdzie że był w Tajlandii i Egipcie na wczasach. A jego genialny sposób na biznes to namawianie kuców do kupowania jego książki, jak w tej historii "wyślij mi sto złotych a podam ci genialną receptę na zarabianie"