Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej jako cebularz zaczynający z bitcoinem, postanowiłem ulokować 10k za pośrednictwem Binance.

Czy robię to optymalnie?
W piątek udało się przelać z revoluta 5k - bez prowizji ze strony Revolut (1euro prowizji Binance za wpłatę).
Kupiłem krypto na spot - tak radzili na YT.

I teraz znowu z YT mówią, żeby trzymać walutę na portfelu nie na giełdzie, wybieram na razie portfel mobilny - Trust Wallet. Ale pytanie - bo dowiedziałem się że to należy również do Binance, czy to bezpieczny portfel?

Po drugie spora prowizja na wypłatę z giełdy na portfel. Binance bierze 0.00025 BTC opłaty serwisowej, co przy moim - 0.02994003 BTC
wynosi około 47 zł, czy da się to zrobić taniej?

#bitcoin



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
Ale pytanie - bo dowiedziałem się że to należy również do Binance, czy to bezpieczny portfel?


@mirko_anonim: Nie

wynosi około 47 zł, czy da się to zrobić taniej?


@mirko_anonim: Pewnie jakbyś zamiast Binance użył innej giełdy z tańszymi transakcjami to tak
✨️ Autor wpisu (OP): @Creamfields - zrobiłem tak tylko z połową środków. Czekam na nowy miesiąc na odnowienie limitu w Revolut, chyba że wiecie jak przelewać na giełdę Euro bez złodziejskich przewalutowań i zakładania płatnych kont.

Giełdy będę szukał, tylko dla laika wybrać bezpieczeństwo / niskie koszta trochę cieżko.
A jaki portfel polecasz? jeszcze nie przesłałem na niego środków.